Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet vegyek?

Milyen könyvet vegyek?

Figyelt kérdés
Már olvastam a Gyűrűk urát,a Harry Potter,Gyilkosság az Orient expresszen, Dicsőség futam,Az egydollároa lovat és minden L&L könyvet. Mostanában rá vagyok kattanva az Agatha Cristi könyvekre. Gondolkoztam,hogy megvegyem a Camp-Festet,de nem vagyok biztos benne.

#könyv #Gyűrűk Ura #L&L #Egy dolláros ló #Camp-Fest #Agatha Cristi
2021. nov. 15. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Inkább iratkozz be a környékeden lévő könyvtárba és olyan könyvet olvasol, amilyet akarsz. Sokkal olcsóbb, mint állandóan megvenni a könyveket és még helytakarékos is.
2021. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,de messze van tőlem a könyvtár és ott is az lenne a kérdés,hogy mit olvassak
2021. nov. 15. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretted a Gyűrűk urát, akkor ajánlom a többi Tolkien könyvet is. Van köztük nehezebb olvasmány is pl A szilmarilok, A hobbit egyszerűbb és nagy kedvencem, de vannak rövid történetek is pl Karácsonyi levelek, Tolkien meséi.

/továbbá: Húrin gyermekei, Befejezetlen regék, Gondolin bukása,Beren és Luthien, Elveszett mesék könyve, Beleriand dalai.../

2021. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Oscar Wilde - Dorian Gray arcképe, csodálatos olvasmány, csak ajánlani tudom. - ha már olvasol régebbieket is, mint pl Agatha Christie.

Esetleg a Szilmarilok és A hobbit című könyvet szintén ajánlom Tolkientől, ha tetszett a Gyűrűk ura.

Esetleg még Arthur Conan Doyle - Sherlock holmes kalandjai.

2021. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Vavyan Fable Halkiralynő sorozata

Trónok Harca

Éhezők viadala

Robin Cook ha érdekelnek az orvosi krimik pl Koma vagy Járvány

Musso Holnap

Jurassic Park

Ha szereted a történelmi regényeket akkor Szabó Magda Abigél

Ha lány vagy, akkor a Selection sorozat is jó szerintem

2021. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anonim24092006 ***** válasza:
79%

Alix E.Harrow - Tízezer ajtó. (Ez inkább az Agatha Christie féle könyvekre hasonlít, de krimiként szerintem jóval visszafogottabb.)


Christelle Dabos - Tél jegyesei (A Tükörjáró sorozat legelső tagja, ugyanolyan varázslatos és fantasztikus, mint a Harry Potter kötetek egy nagyon halvány romantikus szállal és egy csipetnyi krimivel megfűszerezve.)


Arthur Conan Doyle - Sherlock Holmes novellák és regények.


Kerstin Gier - Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld (Nálam nagy kedvenc, kicsit nyomozós, de inkább a Harry Potter kötetekre hasonlít. Sajnos úgy tudom nem lehet kapni többet könyvesboltokban, könyvtárban megnézheted.)

2021. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kollár Betti: A vonzás törvénye

A vonzás szépsége. Ezeket ajánlanám

2022. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!