Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó könyveket ismertek...

Milyen jó könyveket ismertek ebben a témában?

Figyelt kérdés
Szeretnék magabiztosabb és pozitívabb lenni, így elhatároztam, hogy végre teszek is érte. Szeretnék venni egy füzetet és lejegyezni a fontosabb dolgokat olvasás közben, mert úgy nekem minden jobban rögzül. Nektek van bevált szerzőtők, könyvetek aki motivált, aki által fejlődtetek?
2021. nov. 9. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ez a könyv az egyik kedvenc könyvam Mj DeMarco Gyorsítósáv a milliókhoz. Ez egy könnyen emészthető, nem fogsz benne egetrengető mély gondolatokat találni, de rávilágít pár dologra. Sok ismerősömnek megváltoztatta a világnézetét. Elsősorban szórakoztat, de motivál is. Én ezt ajánlom, minden fiatal vagy kezdő válalkozónak, céltalan embereknek és mindenkinek aki kapistalista rendszerben él😀
2021. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem pont magabiztosságról szól, hanem arról, hogy hogyan kommunikálj más emberekkel-de szerintem nagyban összefügg! szóval Chris Voss Never Split the Difference könyvét jó szívvel ajánlom, napi szinten használok belőle apró taktikákat.

Magyarul talán az a címe, hogy Tárgyalj úgy, mintha az életed múlna rajta

2021. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!