Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor hozzák vajon ki a...

Mikor hozzák vajon ki a könyveket?

Figyelt kérdés

Rendeltem bookline-on 5 antikvár könyvet. A várható kiszállításí idő a holnapi nap dátuma volt. Viszont most néztem meg és az egyik könyvnél még azt írja hogy "feldolgozás alatt"

Ez mit jelenthet?

Akkor holnapra biztos nem fogom így megkapni.

Szombat, Vasárnap megérkezhetnek esetleg?

Romániába kell szállítsák.



2021. okt. 28. 20:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Még valamit kihagytam. Emailben vagy telefonon értesítenek majd?
2021. okt. 28. 20:45
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hétvégén nincs kiszállítás, nem tudom Romániában van-e. Lehet adminisztrációs hiba miatt van egy kis csúszás, én is jártam már antikvár könyvvel úgy, hogy meg tudtam rendelni, de utólag kiderült, hogy már nem is volt raktáron nekik. Az antikvár könyveket amúgy is több partnertől szerzik be, nem biztos, hogy mind egy helyről érkezett volna, lehet, hogy a hiányzónál nem jutottak még odáig, vagy beteg lett, aki foglalkozna vele.
2021. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szombaton néha még kihozzák. Ez attól is függ, hogy milyen a futár. Ez Szlovákia.

Ahm...ha még feldolgozás alatt van az egyik könyv, akkor biztos nem fogják venni. Néha csúsznak a határidővel.

Akkor várd majd, ha az írja zölddel a megrendelésnél, hogy kiszállítás alatt.

2021. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!