Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Légyszi írnátok Leiner Lauráho...

Légyszi írnátok Leiner Laurához hasonló írókat? Stílus, műfaj, célközönség ezek a szempontok szerint. Légyszi ne írjátok le a könyvek tartalmát!

Figyelt kérdés

Nem kell magyar írónak lennie, csak a könyv legyen meg magyarul is. Akiket írtatok melyik könyvét ajánlanátok?

Melyiket hány évesen érdemes olvasni? Légyszi ne írjátok le a könyvek tartalmát!


Előre is köszi!



2021. okt. 22. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Én is imádom Leiner Laurát, úgyhogy engem is nagyon érdekelnek majd a válaszok:D

Az Alkonyat című könyvsorozatot (Stephenie Meyertől) tudom ajánlani, biztosan ismered az alapsztorit, bár nem annyira Leiner Laurás, de nekem nagyon tetszettek a könyvek. Ugyanúgy tinik a főszereplők, egy lány szemszögéből van megírva, csak itt inkább a fantasyn van a hangsúly, vámpíros és vérfarkasos, de fontos szerepet játszik a szerelem is, többet nem árulok el:)

2021. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

mit vagy így ráizgulva LL-re? ez már nem az első kérdésed róla.


ennél értékesebb, nívósabb könyveket nem találsz?

2021. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Canaan ***** válasza:

Szia

Nekem Leiner Laura után nagyon bejött On Sai stílusa. (Ő is magyar csak ez olyan művész név.)

[link]

2021. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
15%
Szent Johanna gimi
2021. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kerstin Giert tudnám mondani, én eddig az Időtlen szerelem sorozatot olvastam, illetve a Silber sorozatot kezdtem el tőle. Eddig mindegyik könyvet, amit olvastam tőle imádtam.

Riley Baker könyvei talán. Én még nem olvastam tőle, de tervbe van véve, elég jókat hallok róla.

2023. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2es!!! Szégyelld magad amiért ilyen szemét dolgot írtál!!!!!!!!! LL igen is jó és ha nem tetszik akkor ne olvassál róla szóló kérdéseket
2023. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kollár Betti könyvei nagyon jók nekem ő Laura mellett a kedvencem. 13-14 éves kortól ajánlom.

Király Anikó könyvei is nagyon jók. Az ő könyveit is nyugodtan olvashatod ugyanannyi idősen mint Betti könyveit.

Meg Cabot is nagyon jó bár tőle elég keveset olvastam.


Kitől melyiket ajánlom?


Betti: Kosársuli sorozat

Anikó: Strand,papucs,szerelem

Meg: A neveletlen hercegnő naplója sorozat

2023. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!