Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek tetszett a Harry Potter...

Kinek tetszett a Harry Potter és az elátkozott gyermek című könyv?

Figyelt kérdés

Tudom nem a legújabb könyv de csak kíváncsi vagyok hogy kinek mi a véleménye róla. Meg hogy ha valakinek nem tetszett akkor miért nem tetszett.


Nekem tetszett függetlenül attól hogy kicsit kakukktojás a többihez képest. És lehet hogy nem teljesen egy normális könyv mert színdarab de nekem így is tetszik.



#könyv #Harry Potter #színdarab #elátkozottgyermek
2021. júl. 6. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy gondolom, ahogy te
2021. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb, de nem vészes. Akkor, ha nem hasonlítjuk a Harry Potter könyvekhez, hanem külön nézzük, akkor jó. Viszont, ha úgy tekintünk rá, mint egy Harry Potter könyvre, akkor kritikán aluli.
2021. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a második válaszolóval, el kell tudni vonatkoztatni a sorozatról, hogy értékelni tudd.
2021. júl. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy tekintesz rá, mint egy közepesen gyenge fanfictionra, akkor elfogadható. Ha rajongó vagy, aki csak a kánon keretein belül tud gondolkodni, ha már hivatalos folytatásról van szó, akkor pocsék.
2021. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elkezdtem olvasni és nem igazán tetszett a stílusa.


Nekem hianyzott, hogy leírják a gondolatait, az érzéseit a szereplőknek nem csak azt, hogy egy parbeszéd után pdaírják, hpgy elmegy, leül, stb.


Tehát nem tetszett, hogy ezegy színdarab. Valahogy olyan volt, mintha egy 9 -10 éves írta volna.

2021. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szindarabnak is gyenge a szöveg, ezzel nem lehet elintézni.
2021. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom elolvasni, mert nem az irono irta. Fanfictiont meg olvasok ingyen is.
2021. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 igen az tényleg nem jó benne hogy színdarabként van leírva de szerintem a story az jó.
2021. júl. 8. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszett. Nem azt mondom, hogy borzasztóan rossz, de közel sem jó. Nekem a karakterekkel volt a legnagyobb problémám. Teljesen karakteridegenek, nem olyanok amilyennek megismertük őket. Például Hermione nekem kicsit érzéketlennek tűnt ebben a könyvben, pedig eredetileg nagyon is érzékeny. Ron szinte teljesen felesleges volt, miközben az alapkötetekben egyik főszereplő. Harryről, ne is beszéljünk, én kizártnak tartom, hogy felnőttként ilyen lett volna. Ott van Cedric is, akit én kizártnak tartom, hogy bármilyen körülmények között gonosz lett volna. Draco, pedig hát... Nem is tudom. Ginny és Piton volt szerintem csak az, aki jól volt megírva. Amit teljesen hülyeségnek taltam, az a vonatos, nénis jelenet, hát azt el sem akartam hinni, én mindenképpen kihagytam volna. Az új karakterek közül, csak Draco kisfiával tudtam azonosulni. Összességében el lehet olvasni, de nekem nem tetszett nagyon sok minden benne,csak már régen olvastam nem jut eszembe minden vele kapcsolatban
2021. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

Nekem meg tetszett. Feltehetően azoknak nem tetszik, akik nem olvasnak színházi darabokat, pl. Shakespeare-t. Az elátkozott gyermek pontosan ugyanazt a stílust hozta, mint az Antigóné vagy a Romeo és Julia, és könnyen emészthető volt. Sokat nem vártam tőle, mivel egy színházi darab szövegkönyve, mégis mire kellett volna számítani? Ezt a történetet nem regénynek szánták, nem is értem a sok negatív kritikát. Inkább örülni kellett volna, hogy valamilyen formában Harry Potter könyvet kapott a kezébe a világ, kb. 10 évvel a halál erklyéi után...


Többet ilyen ajándék már nem lesz, ez volt az utolsó.

2022. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!