Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudom nem ide tartozik,de...

Gallits Gábor CsabaPalple kérdése:

Tudom nem ide tartozik,de Lőrincz L. László folytatta a Kicsik című könyvének a folytatàsát a Tizenhárom kristálykoponya című könyv után vagy még készülőben van?

Figyelt kérdés
Én majdnem az első könyv A Kicsik megjelenése óta olvasom többször is és remélem van vagy lesz folytatása, esetleg befejése.

#Lőrincz L. László A Kicsik
2021. jún. 1. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szép napot

[link]

Szerintem nem várható...

A "Báthori Orsi" sorozat megy most.

2021. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsés Szép Napot Önnek is, köszönöm szépen a választ, bevallom őszintén ez egy kicsit elszomorított,mert nagyon megszerettem a Kicsik könyv-sorozatot és bevallom már eszembe jutott persze csak közelítően,hogy én milyen talán sokak számára meglepő dolgokat írnék bele, például azt hogy kiderül mégsem haltak ki az óriások,csak testi meg egyéb változásokon mentek át és ez csak később derül ki és/vagy közben megjelennek olyan dolgok,amik elsőre mégis a Kicsikre tereli a gyanút,mert az óriások és/vagy a leszármazottai megtudták mi történt a Kicsikkel és át akarják venni az uralmat és kiderül hogy mégiscsak maradtak a lápi/mocsári emberek közül vagy valaki megtudta az évszázadokkal később kialakult titkaikat vagy hasonló.
2021. jún. 2. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!