Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tükörjáró sorozatról pozitív...

Tükörjáró sorozatról pozitív negatív vélemény?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm és booktuberek is ajánlották, hogy ilyen jó meg olyan jó.

Aki esetleg olvasta már az mondana róla véleményt?:) Jöhet hideg meleg, őszintén.

Plusz ajánlhattok sorozatokat mert két hétig itthon leszek karanténban és már csak két olvasatlan könyvem van..

Egyébként 23 éves vagyok és lány.

Minden műfajt szeretek igazából csak a történelmit nem. (lehet nem olvastam még jó történelmi könyvet és ezért ódzkodok tőle:D)

Képregényeket sem olvastam még. Ha tudtok ezt is ajánlhattok.

Nem akarok könyv nélkül lenni két hétig😅



2021. ápr. 27. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
2021. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rég fejeztem be.

A jövőben játszódik, a föld szétszakadt lebegő "szilánkokra". A főszereplő is egy ilyenen él - mindegyiken másféle képességű emberek laknak.

Az első rész picit "lassú" a világépítés miatt, de nagyon érdekes a világ, szóval nem annyira vészes. A második részben indulnak be igazán a dolgok, nekem az a kedvenc részem.

A harmadik és negyedik részek más helyszínen játszódnak, nekem hiányoztak az első két részben megismert szereplők, az újak szerintem kevésbé voltak érdekesek. Illetve az új helyszín kevésbé volt szimpatikus számomra. A nyomozás viszont továbbra is izgalmas, ha valaki idő előtt rájön a teljes megfejtésre, akkor emelem kalapom.

Szuper fantasy, néha már szinte horror.


A karakterek érdekesek, a legutolsó pillanatig nem tudhatod, kiben bízhatsz és kiben nem. A főszereplő lány nagyon introvertált, a kijelölt vőlegénye mogorva és nem amúgy sem egy álompasi, a főgonosz beszédhibás, egy három éves kislány a testén kívül rohangál, és ahhoz, hogy bármit is megértés, ki kell fordulni😀

2021. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zseniális, egyetértek a kettes hozzászólóval. Egyes részei, jelenetei a Jane Eyre-re (Charlotte Bronte) emlékeztetnek engem, de ettől nem lesz kevésbé érdekes és eredeti. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a fantasyt. Én 14 vagyok és nagyon élveztem az összes részét. Az első kettő a kedvencem.
2022. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!