Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes naplót írni szerintetek?

Érdemes naplót írni szerintetek?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta h elkezdem. mibe írjam? Füzet? Könyv? ??

Köszi a segítséget


2010. aug. 20. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen emlékkönyv szerűségbe írom amin van lakat.

És elég vastag is lehet kapni 300-400 ftért. Vannak nagyon szépek.

Egyébként én azért írok, mert néha jó kiírni magamból az érzéseket. És később pedig ha visszaolvasod jó érzés fog el majd. Visszagondolni a régi időkre:)

Én mostanában inkább márcsak ilyen gondolatmeneteket írok,nem szoktam nagyon részletezni a napjaimat.

:)

2010. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Prímás Lancelot válasza:
50%
szerintem fölösleges. meg úgyse lenne időm visszaolvasni..
2010. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes, és érdekes, és tanulságos. :)
2010. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel még a megfogalmazási képességedet is javíthatod, ha esetleg nem tudsz jól fogalmazni :)
2010. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
csak vigyázz, h anyád el ne olvassa. Nekem egy évembe került, mire újra hozzám szólt...
2010. aug. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mindegy. Jó a keményfedeles kiskönyv, de jó a spirálfüzet. Csak úgy tárold, hogy más ne férhessen hozzá!

Egyébként hasznos, és később majd jó lesz visszaolvasni.

2010. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pont attól tartok h vki elolvassa és akkor nagy gáz van ha tényleg mindent leírok benne...

2010. aug. 22. 12:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy sima füzetbe írok, sé beteszem a szekrényembe, ahol az iskolai füzeteim is vannak. Így kevesebb az esély, hogy valaki elolvassa, mert azt hiszik, hogy az is csak valami történelem vagy angol füzet :)

15/L

2010. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is írok, de csak akkor, ha kedvem van, ugyanis nem vagyok az a "minden-nap-ugyanazt-csinálom" személy. így igazából már csak a nagyon rossz élményeim vannak benne, vagy a nagyon jók, de nekem így is jó..:D


ja és én is spirál füzetbe írok, aminek van egy doboza, amit le lehet lakatolni. a kulcsot pedig magamnál hordom a kulcscsomómon. :)

2010. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. aug. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!