Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen ingyenes könyvtár...

Tamas3791 kérdése:

Milyen ingyenes könyvtár programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én lettem a faluba az új könyvtáros, és eddig minden papír alapon volt és így katasztrófa a helyzet. Az lenne a kérdés milyen ingyenes program van, amivel fel tudom vinni a könyveket, és lehet kölcsönözni, meg vissza adni, stb...

2021. márc. 17. 15:32
 1/1 Kawada2365 ***** válasza:
100%

Szia!


Megkérdezhetem, hogy melyik faluban vagy könyvtáros? :)


egyébként, ami ingyenes, az csak az excel (ha van telepítve a gépen), az integrált könyvtári rendszerek (Szirén,Szikla, stb...) mind fizetősek. Ha esetleg beszélsz majd a fenntartóddal, -hacsak nem KSZR-s vagy, - akkor szerintem a Sziklára lenne érdemes beruházni. Ők rendszeresen tartanak online oktatást, könnyebb velük a kapcsolatot tartani, és a programjuk is nagyon felhasználóbarát.

2021. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!