Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt a kedvenc meseköny...

Melyik volt a kedvenc mesekönyvetek kisgyerekként, mit olvastak fel legtöbbször a szüleitek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy gyerekként mi volt a kedvenc mesétek. Én Max Lucado: Pancsinelló könyvein nőttem fel :) Mindenkinek köszönöm hogy megosztja velem a válaszát <3

17/L



#esti mese #gyerekek #mese #mesekönyv #Pancsinelló #Max Lucado
2021. márc. 5. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én valamiért mindig azt kértem, hogy természetről szóló könyvekből olvassanak fel, mint pl. az Ezerarcú állatvilág.
2021. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt diavetítőnk, rongyosra néztünk mindent. Rengeteg különféle mesekönyvet is olvastak szüleim, Grimm, Magyar népmesék, Ezeregyéjszaka, meg egzotikusabb, pl. japán és számi népmesék (abból van pár beteg, de imádtuk).

Volt egy mese, nem emlékszem már a címére, valami aranygömb vagy aranytojás... Anyu olvasta, Apu meg "színészkedett" mellé. Ez volt az abszolút kedvenc.

2021. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

A régi klasszikusokat. Rengeteg mesekönyvől olvastak nekem, a kedvencemnek piros borítója van (a címére nem emlékszem) és volt benne egy mese egy kék elefántról.

Első vers amit megtanultam 3-4 évesen az az Öreg néne őzikéje volt. :D

2021. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!