Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért kommentálják egyesek a...

Miért kommentálják egyesek a Harry Potter-t?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy közben nem is olvasták a könyve(ke)t? :S
2010. aug. 12. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostobák!!! Esetleg látták a filmet, rosszabb esetben csak hallottak róla.
2010. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a filmek tényleg nem a legszuperebbek, de igenis jók. Én az összeset láttam, ami eddig van, minden könyvet rengetegszer elolvastam, idézni tudnám szó szerint helyenként, számomra ez egy olyan történet, amiben mindenből van egy kicsit, igaz, kisgyerekként kezdtem olvasni, de 17 évesen fejeztem be, egyszerűen elképesztőnek találom az egészet. Hogy a lényegre térjek, én sem szeretem, ha valaki leszólja, anélkül, hogy olvasta volna, erre érzékeny vagyok. :) 18L
2010. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Egy francokat jóK...Láttad már pl. a negyediket? Hát olyan szar egy filmet, húú...Aztán a hatodik és az ötödik sem egy mestermű, nincs benne semmi "feeling". Az első három tényleg jó, főleg a harmadik és az első(bár kár, hogy sokmindent kihagytak belőle).
2010. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Az ötödik filmben Harry végig bambult, arról meg inkább nem beszélek, ami a hatodikban volt. Piha! Olyan jelenetek, amik benne sem voltak a könyvben >:(


Igen, olyanok kommentálnak, akik csak a filmet ismerik. Vagy olyanok, akik még azt se. "Nem szeretem a Harry pottert" stb, írások.


Az ilyeneknek túl sok szabadidejük van.

az

2010. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az első három tényleg jó"

Mintha magad ellen beszélnél. :) Amúgy csak általánosságban mondtam, hogy jók, egyik-másik tényleg nem az igazi, de sokkal nézhetőbbek mint egyes agyoncsinált, nemrég megjelent filmek. És igen, láttam mindegyiket, nem is egyszer. Fogadjunk, nem vetted a fáradságot, hogy el is olvasd a történetet, csak te is szidod, ahogy a kérdező is mondja. ;) Második voltam. (:

2010. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert azt mondták nekik, hogy ez egy sz*r könyv, ők pedig okosnak akarnak látszani, és ők is azt mondják:) Ilyen az emberek 80%-ka szokj hozzá. És ezek mindig cseszegetik a többi 20-at.
2010. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Na jó, inkább az első és a harmadik :D
2010. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom elképzelni,hogy azért "fikázzák" mert nem olvasták.Aki elolvassa az szeretni fogja.:))

Egyszerűen irritálja őket,hogy mások rajongással beszélnek róla.

Valamint így olvasatlanul "dedósnak" gondolják,és nem értik,hogy miért szeretheti egy felnőtt ember is.Az biztos lökött.:)

35/N

(a gyermekeimnek szereztem be,de már számtalanszor elolvastam mindet)

2010. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy valaki ne szeresse ezt a sorozatot. A HP4 filmen pedig igenis jó. Az lett a legtökéletesebben kidolgozva. Könyvben pedig a HP5. Egyszer, ha valaki elolvassa, akkor örökre magával ragadja a világa...
2010. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Már nem azért, de a Harry Potter 4 film igenis szar :D De akkor ne vitatkozzunk inkább róla, nekem nagyon nem nyerte el a tetszásemet, a könyv viszont igen, de abból mindegyik.


a film leszólója :D

2010. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!