Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki le tudná írni nekem a...

Valaki le tudná írni nekem a Rúvel hegyi legenda - Böszörményi tartalmát?

Figyelt kérdés
Nem házinak kell, csak érdekel miről szól, érdemes e megrendelni. (Mert nincs még meg nekem)
2020. okt. 9. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Moly a te barátod is

S íme, most új hajtással lett gazdagabb az Álomfogó-történetek levélcsoportja!


Ezüstujjú Balajtár, az álomvarázsló, aki együtt kalandozott Bogi fia, Farkassal, most ellátogat az Ősök Városába, hogy megismerje a Rúvel hegy mélyén élő különös népet. A galetkik egyetlen más álomlényre sem hasonlítanak. Képesek bűvös hatalmukkal összegyűjteni a lélekenergiát, s azzal olyanná fejleszteni a saját testüket, amilyenné csak szeretnék. A galetkik a hegyek mélyén élnek, mert az Ellenség évszázadokkal korábban elfoglalta bolygójuk felszínét. Most a sötét barlangjáratok urai, akik között… (tovább)


Harby Riann: Rúvel hegyi legenda címmel is megjelent.


Tagok ajánlása: 10 éves kortól


fantasy gyermek- és ifjúsági irodalom ifjúsági kaland kalandregény kortárs magyar nyelvű magyar szerző mese meseregény regény sorozat része

2020. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!