Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA-k közül melyik a legisme...

A GTA-k közül melyik a legismertebb/legsikeresebb?

Figyelt kérdés
Gondolom mindegyiknek megvolt a maga sikere, de melyik volt a legnépszerűbb, melyiknek a legnagyobb a rajongótábora pl.?

2019. jún. 24. 17:20
1 2
 1/16 Ropi43 válasza:
75%
Nálam mindenképp a San andreas az örök kedvenc.
2019. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

GTA San Andreas és GTA V


Ugyan a GTA V-ből sokkal több példányt adtak el, de egy egész másik korszakról beszélünk a videójáték történelemben.

2019. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

Én a GTA szériából 3 részt szerettem/szeretek.


Vice City

San Andreas

IV(4. rész)


A többi sem rossz de nem maradtak meg. Bár ez csak az én személyes véleményem.


Ha a "hivatalos" legsikeresebb lista érdekel akkor az is itt van angol oldalról:


So, the task is tough, but my body is ready: Here is every GTA game ranked in order, from to the worst to best.

8 GTA: The Lost And Damned.

7 GTA: Ballard Of Gay Tony.

6 GTA: China Town Wars.

5 GTA IV.

4 GTA III.

3 GTA V.

2 GTA: Vice City.

1 GTA: San Andreas.


Azaz a San Andreas viszi a prémet(teljesen jogosan).

2019. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
17%

Talán a legszélesebb körben ismertek a San Andreas és az V. Legtöbb bevételt az V hozta.

Én végig játszottam az összes részt, de nekem a Vice City volt a legemlékezetesebb. Legtöbb munka kétségtelen, hogy az V-ben volt, szerintem zseniális játék, de hangulatban a Vice City-t nálam egyik rész sem tudta felülmúlni. Második kedvencem a IV. Magyar szemmel nézve ennek a hangulatába is könnyű volt beleélni magam. Tetszett az alap ötlet, hogy egy hozzánk hasonló Kelet-európai, aki azt hiszi, hogy nyugaton a tejjel-mézzel folyó kánaán fogadja, rájön, hogy a helyzet korántsem ilyen egyszerű.

2019. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%

A legjobb előadásokat az V produkálta, ez több, mint 110 millió példányt jelent, utána a San Andreas, majd a IV következik, előbbi 27 millió, utóbbi pedig 25 millió értékesített példánnyal büszkélkedhet.


Szóval a legismertebb, és a legsikeresebb is az V. Kult státuszt viszont a III, Vice City és a San Andreas ért el, amennyiben a nem számoljuk a spin-off részeket, és figyelmen kívül hagyjuk a 2D-s érát, akkor talán GTA IV a legkevésbé kedvelt.


Én mondjuk pont a IV-et szeretem a legjobban. A sorrendem pedig így néz ki: IV>San Andreas>Vice City>V>III (ennek a végére sem értem soha), a többi kimaradt, vagy csak minimális időt töltöttem vele.

2019. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Mint ahogy írták, hogy a GTA V a legtöbb eladott példány. GTA SA pedig a legsikeresebb, sokkal többen játszották, ismerték.

Játék két külön generáció (PS2 GTA SA, PS4 GTA V), ezekben a generációkban nem csak GTA szempontból, hanem minden játék összehasonlítása téren elég magas eredményt értek el.

2019. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
GtA 3
2019. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%

Legsikeresebb: GTA San Andreas és Vice City

Legismertebb: GTA 4-5

Leggyengébb: GTA 1-3

2019. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

"Leggyengébb: GTA 1-3"


nyugtass meg hogy nem vagy több mint 14 éves ugye?


A GTA 1 volt a brand első és meghatározó része. Ha a korhoz képest annyira gyenge lett volna, akkor az a GTA brand se létezne amit ma ismerünk. Pont azért tudott évtizedeken keresztül életben maradni, mert a maga korában mindig tudott valami innovatívat mutatni.


A GTA 3 úgy szint zászlóshajó volt, hiszen ez volt az első epizód ami már 3D-s volt.


De hát ezt magyarázhatom egy olyan korosztálynak aki Minecrafton meg Fortniteon szocializálódott... :D

2019. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Kedves utolsó válaszoló.


Már elmúltam rég 14 éves.


Abban egyet értek hogy a maga korában jó volt, de mai szemmel nézve már 1 kicsit...


Lehet hogy a GTA 3 volt az első 3D-s a szériából de attól még nem nagy durranás. Ellenben a San Andreas és Vice City-vel amit még ma is előveszek.


"De hát ezt magyarázhatom egy olyan korosztálynak aki Minecrafton meg Fortniteon szocializálódott... :D"


Speciel utálom a Minecraft és Fortnite-ot is, Illetve a CSgo-t és RDR2-öt is ha már itt tartunk. xD Ez a 4 játék a játékvilág legalja...

2019. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!