Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerinted melyik a jobb a...

Szerinted melyik a jobb a resident evil 4 vagy az 5?

Figyelt kérdés
és szerinted melyik a nehezebb?
2010. júl. 8. 17:15
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és mennyi idő alatt játszottad végig?
2010. júl. 8. 17:22
 2/7 anonim válasza:
szerintem mind a kettö ugyan olyan nehéz bár sztem az 5 kicsit nehezebb de az 5 a jobb nagybáttyámnak megvan és 5 nap alatt végigvitte.
2010. júl. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
De az is igaz hogy ö minden ehez hasonló játékot végigvisz a rekordja az 1 hét :)
2010. júl. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Resi 5-el még nem játszottam,de sok helyen olvastam róla,hogy jó játék meg bitang szép,de már nem igazi "Resident Evil" game.
2010. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Resident Evil 4 jobb szerintem osszesegeben. Kb 16 ora alatt vittem vegig. A Story sokkal jobb es jobb a hangulata.


Resident Evil 5-t csak coopban elveztem (a baratnommel 4 szer vittuk vegig) mivel a AI nagyon hulye. A Merceneries sokkal jobb lett mint a negyben. A story kb 11-15 ora (Minden act 1.5-2 ora (legnehezebb fokozaton) kiveve az utolsot mely nehez fokozaton legalabb 3 a Wesker fight miatt). A Merceneriest meg maig nyomjuk neha (pedig mar tobb mint egy eve vettem az RE5-t) es legalabb 100 orat toltottunk vele (Mindenhol megvan az SS, de 150 kombo meg nem jott ossze (Csak 143)).

2010. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. júl. 9. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
mind2 szar a régebbi resident evilek sokkal jobbak voltak
2010. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!