Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil vs Silent Hill...

Resident Evil vs Silent Hill szerinted melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Grafika.

Játékélmény.

Ijesztőség.

stb...


2010. jún. 29. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem egy stílus a kettő,így nem igazán fair az összehasonlítás.A Residentben inkább az akción van a hangsúly,a Silentben az elvont,pszichés hatásokon.

Kinek ez,kinek az jön be inkább (nekem személy szerint mindkettő!;)).

2010. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Grafika: Resident Evil (4-5)

Jatekelmeny: Resident Evil

Ijesztoseg: Silent Hill

Tovabb szerintem a Resident Evil 5 mar rossz iranyba haladt (ettolfuggetlenul 4 szer nyomtam vegig plusz a mercenariesben minden palyan megszereztem a SSt)


Osszesegeben RE 4> RE5=nehany Silent Hill

Jelenleg mar nem ugyanaz a jatekstilus, ahogy az elottem emlitettek.

2010. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Silent Hill meg a Resi is elqurvult a negyedik rész után. (úgy tűnik a japóknak valami parájuk van a 4-es számmal.) A resi 1-2 és a silent 1-2 között viszont nem tudnék különbséget tenni, melyik jobb. Ezek mind igazi, klasszikus horrorjátékok, fullos grafikával a maguk idejében. A silent sokkal nyomasztóbb és depresszívebb, talán ennyi a különbség, hogy ez most jó-e azt döntse el mindenki maga.
2010. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

a maga idejében mindkettő a legjobbak között volt. semmiben nem jasonlítanak viszont.


Én a silent hill mellett döntök, mert az az első három részig tartotta meg a helyét a legjobbak között, a resi csak az első kettőig. De ezen kívül szerintem teljesen holtverseny van...

2010. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a residen inkáb az akció felé halad(haladt) a silet hill pedig ahogy elöttem leírták nem feltélenül az akcióra megy rá hanem arra hogy "féljél" ...ha játszol eggyel akkor végig olyan nyomasztó érzésed van ... de mivel én inkáb akció párti vagyok inkáb a resident jön be ... bár az utóbbi filmeket játékokat nem nagyon nevezhetném resident-nek
2011. márc. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Resident Evil varázsa a "Bú! Ijedj meg!" - típusú félelemkeltésben rejlik, míg a Silent Hill nyomasztó atmoszférájának köszönhetően huzamosan tart lelki terror alatt :D Az elsőben imádom a lendületet, az akciót és a változatos történeti szálakat, de a Silent Hill éppen a megmagyarázhatatlan rejtélyeivel, az elszigeteltség klausztrofób érzésével és hajmeresztő hangeffektjeivel ejt ámulatba :):) Képtelen lennék dönteni a kettő között.
2011. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!