Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A két PC között melyiket...

A két PC között melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Átlag gamer vagyok, aki egybe venné meg a gépet, nem akarok bajlódni az összeszereléssel, csak játszani akarok mint pl a Rainbow/LoL/BFV hez hasonló játékokkal, ezt a két gépet ajánlották, melyik lesz időtállóbb?

1. AMD Ryzen 2700/ 8GB Ram/ Vega 56 8GB

2. I7 8700/ GTX 1660/16GB Ram

Ez a lényeg, FT ot nem tudok mondani, Szerbiába veszem, az 1. Gép 1000Euró a második 800Euró.


2019. jún. 5. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Vega 56 egy nagyon jó ár/érték arányú kártya, tesztek alapján az nVidia RTX 2060(6GB) verziójával van kb fej fej mellett(persze jóval olcsóbban). A 8GB Ram viszont kevés már ezekhez.

2. Az i7 8700 ~20%-al jobb mint a Ryzen 2700-as procijánál.


Ha nem tervezel semmilyen bővítést később akkor az Intel+nVidiásat mondanám. Ha az elsőbe bele tudsz még később rakni újabb 8 giga ramot akkor viszont mindenképp azt választanám.


Viszont adnék egy harmadik opciót is, 1 hónap múlva jelenik meg a Ryzen 5 3600 ami kb azonos teljesítményű lesz mint az i7 8700 viszont még az első gépben való Ryzen 2700-tól is picivel olcsóbb. Én azt már kivárnám a helyedben, bár hozzá kell tegyem bottleneck teszteket nem találtam róla, a bottleneckcherker weboldal meg szerintem egy nagy ferdítés.


Remélem nem volt kusza a válaszom. :D

2019. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Második. Az AMD-vel szemben kicsit bizalmatlanabb vagyok.
2019. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!