Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a The Sims 2...

Miért nem indul a The Sims 2 Jó Utat? Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Torrentről töltöttem le, nem először rakok fel Sims 2 kiegészítőt. Rendesen lejött, el is indítottam a telepítést, a telepítés után ellenőrizné a frissítéseket, de összeomlik az EA Autorun. Letöltöttem a javítópatchet, hátha. Kicseréltem a cracket az előzővel, de amikor elindítanám, azt írja, hogy: "You are running the wrong version of The Sims 2. Please run instead." Megpróbáltam másik crackkel, de az is reménytelen. Próbáltam uninstallálni, de nem reagál, ha meg az alapjátékot akarom törölni, akkor az a baja, hogy van fent egy kiegészítő, ezért először töröljem azt. :S
2010. júl. 6. 11:25
 1/1 A kérdező kommentje:
"You are running the wrong version of The Sims 2. Please run instead." Jah, és itt a run után a legújabb kiegészítő nevének kell lennie, helyette be van oda nyomva 3 szóköz...
2010. júl. 6. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!