Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox arcade-ot ki lehet...

Xbox arcade-ot ki lehet használni full hd tv-vel? (több kérdés lent)

Figyelt kérdés
1. Azt az üzletben hogyan tudom megálapítani hogy jasper alaplapja van-e vagy sem? 2. Mi az hogy 3 led hiba? 3. Üzletben honnan tudom megállapítani hogy az arcade-on van-e HDMI csatlakozó? 4. Az arcade tudja az 1920x1080-at? 5. Milyen HDMI kábel használható (ha használható) arcade-hoz? 6. Az arcade mennyivel (mivel) kevesebb/rosszabb mint az elite?
2010. júl. 6. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:

1.Eladótól kérdezd meg

2. Túlemelgedés

3.Van rajta

4.Tudja

5.Nem tudom de lehet hozzá venni

6.Csak abban külömbözik hogy csak 256mb memóriája van (amire elférnek a mentések de lehet hozzá venni HDD-t)

2010. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, a 3 ledes hiba az javítható? És ha pl neten rendelem akkor honnan tudom/tudjam hogy az jasper alaplapos? És ha nem jasper alaplapos akkor az mivel rosszabb?
2010. júl. 6. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Megkérdezed

2. Túlmelegedés miatt elengednek az alaplap kötései

3. Az arcade-on nincs Hdmi csak az eliteken (még a premiumon sincs!)

4. Nem tudja. Az átalakítóval max 720p-t tudsz előhozni belőle. Mivel nem Hdmi.

5. Elite-t vegyél. Az arcade-hoz nincs vinyó, csak memóriakártya, ami kb semmire sem elég néhány hét, hónap után. Ha live-ra mész, akkor meg tényleg temetheted, és úgyis venned kell vinyót, így meg már drágább mint az elite. Az elite-n van hdmi. Az elite fekete (ez mondjuk ízlés dolga). Az elitehez kapsz rengeteg kábelt, headsetet, vezetéknélküli joy-t.

6. A 3 ledes javítható. Gyári gari 3 év, ha nincs gari, akkor szinte minden konzolbolt foglalkozik a javításával 7-10K.

2010. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!