Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Arcade (Jasper) vs....

Xbox 360 Arcade (Jasper) vs. Xbox 360 Slim? Ez itt a nagy kérdés, mivel úgy hallottam, hogy az új Slimek is elég durván melegednek, jobban mint a Jasperosok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 01:16
 1/9 anonim válasza:
Arcade. Meg PS 3.Nekem is ez a kettő van,és így nem maradok ki semmilyen játékból.A slim valóban gyengébb hűtésű.
2011. febr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy a Slim gyengébb hűtésű, a világ legnagyobb hülyesége.Egyértelműen a Slim a jobb, mert nagyobb szellőző helye van, és nem hibásodik meg annyiszor, mint az Arcade.
2011. febr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Slim pont azért jó, mert fejlettebb gyártástechnológiával készül és kevésbé melegszik és keveset fogyaszt.
2011. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Akkor elnézést. Nekem az arcade még egyszer sem panaszkodott, néhány haverom viszont igen a slimre. Mondjuk inkább a PS 3 megy többet,és nem tudom az mennyire számít egy gépnek,hogy kizárólag eredeti játékokat használok. Úgy tudom az írott játék csökkenti a fej élettartamát meg hangosabb is a gyengébb jel miatt. Meg ugye a törvény is bünteti...
2011. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs baj, 61%-os:-) És én is bocsi, ha szidásnak értelmezted volna az én mondatomat, csak reggel volt, és nem épp az a reggel volt a legjobb kezdésem:D Egyébként abban igazad van, hogy írott játékokkal gyorsabban kopik, de ha felmásolják a HDD-re a játékok, akkor elég nekik is csak berakni a lemezt és a HDD-ről indítani a játékot.
2011. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a slim ezerszer jobb mint a szar arcade
2011. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Xbox-nál soha sem lehet tudni, hogy 1 hónap után, vagy 1 év után romlik el.

61%-os biztos kifogott egy jófajta arcade-ot.

2011. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a slimet ajánlom, sokat használom, de még sosem melegedett túl
2011. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De én kifejezetten a JAsperosra gondoltam ami az arccados gépek közül is a legújabb, és azzal már nem volt annyi gond, azt is tudom, hogy a slim már fejlettebb gyártástechnológiával készült, és ha minden igaz 45nm-es, amitől elvileg kevésbe melegszik. Viszont pont azért mert kisebb, kisebb a hely a levegő elvezetésére is, meg egy videót is láttam, ahol lézeres hőmérővel kis terhelés után is már 61°C-ot mutatott... és ezért kicsit elgondolkoztam rajta, hogy melyik is a jobb. Engem nem érdekel a kinézet, meg a csilli villi, meg h újabb.. az érdekelne melyik a stabilabb. De köszönöm az eddigi válaszokat is!
2011. febr. 4. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!