Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez a hirtelen jött sims 3...

Mi ez a hirtelen jött sims 3 mánia?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy túllépete az eddig ismert sims fogalmát :D Nem egyszerű életszimuláció, hanem te végzed a munkáját, sőt menekülhetsz múmiák elől és hasonlók ha nyaralni mész :D a 2-ben ezt sosem tehetted meg, az egyről nem is beszélve :D
2010. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A sims mánia már lassan 10 éve tart..
2010. jún. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek is van határa. Egyik ismerősöm öccse a múltkor nagy elánnal mondta, hogy neki van a Simsben 3 csaja, meg egy nagy lakása, a csajokat meg könnyen megszerezte, stb.


Élőben már nem ilyen, de ezt azt hiszem felesleges is taglalni. Mindenki tudja, hogy miről van szó.

2010. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hirtelen sims mánia??? Hát ez messze nem hirtelen! Az 1 rész után a 2. rész hihetetlen nagy ugrás volt. Ez által ez minden idők LEGGTÖBB példányszámban eladott játék VILÁGON. (ebbe persze a kiegészítők is benne vannak...) E mellett mi magyarok tartjuk az 1 emberre jutó sims példányszámot a világon (felmérések szerin 1 háztartásra 2 db sims teljes game vagy kieg tartozik). Ezért már elkezdték a tervezéseket a sims 3 hungaryan editon - kiadásáról. Ez nem vicc! Tehát mi magyarok mined baj mellett is tudunk sims ezni :D (bevallom én is nagy rajongó vagyok xD)
2010. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl hirtelen jött. A második rész is nagyon sikeres volt, akkor sok új Sims rajongó született, a harmadik rész is jól sikerült, szóval nem csoda, hogy ennyien játszák/imádják.
2010. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mint már írták,ez nem hirtelen jött.A húgom már akkor játszott vele,mikor még csak a sims1 volt.és még mindig játszik vele.sosem hitte azt,hogy ez a valóság,csak jót szórakozik.
2010. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

11:59-es


Ez az egy főre jutó SIMS gamek felméréses dolgot honnét szedted?

2010. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 viragocska1981 válasza:
En mar 2 eve odavagyok a simsert .Ez tenyleg nolnek valo jatek,mert a tobbi csak lovoldozos,autos,meg verekedos.Ez a 3.pedig lassan-lassan,de jobb lesz ,mint a 2,csak meg nincs ugykibovulve.Meg sokkal nehezebb is mint a 2.Ezt sosem fogom vegjatszani,pedig mar tavaly nyar ota toltom vele az idot.
2010. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak azért mondtam hogy hirtelen jött mert elég sok kérdést látok ami sims 3-mal kapcsolatos.
2010. jún. 30. 21:25
 10/11 anonim ***** válasza:
A 11:59- es vagyok. Nos hát válaszólva a 15:12-es kérdésére, egy szaklapból.(pcguru 4 ever <3) . Virágocska1981-nek pedig üzenem, hogy a nemem (férfi) és az hogy szintes csak ,, lövöldözős és autós" játékokkal játszom nem befolyásólja a sims imádatomat (sims 4 ever <3 [nahh jó ezt már abba kéne hagynom :D])
2010. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!