Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok valami jó Xbox...

Ajánlanátok valami jó Xbox 360 játékot?

Figyelt kérdés
Szeretem a Sandbox, szerep, és az eredeti történetű játékokat, még akár akció is lehet. Tudtok valami ilyesmit, ami mostanában jött ki?
2010. jún. 27. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Red Dead Redemption

GTA IV

Ezeket próbáltad?

2010. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fable 2
2010. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A Red Dead kivételével igen , és a Fabel 2 az egyik kedvenc játékom :P Milyen lett a Red Dead?
2010. jún. 27. 19:48
 4/10 anonim válasza:

Sztem jó lett. Ha szereted a vadnyugatos játékokat, akkor tetszeni fog.

Még játékok: Singularity, Alan Wake

2010. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Red Dead-ot 6 évig csinálták kicsit bugos de remek szórakozás. Főleg az Achievementek :)
2010. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Singularityt ma vittem végig az is jó kicsit Bioshockos beütésű. Jó játék csak rövid.
2010. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mass effect 2
2010. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Pac-Man :)))
2010. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor sorban:


Singularity: A trailerek tetszettek, de alapjában nem vonzz a játék.


Alan Wake : Nagyon vártam , de ettől meg elment a kedvem valamiért, nem tudom , hogy miért ,majd egyszer biztos beszerzem.


Mass effect 2: Nagyon profi játék, minden nagyon jó benne, csak szerintem túl… hideg lett xD Nincs benne semmi élet, semmi játék élmény, csak mész és lősz, nem is tudom megfogalmazni, miért nem tetszett , egyszerűen .. igen ez a jó szó rá , nem volt benne élet,annyira nem kötött le.


Pac-Man: Imádom , egész nap tudnám játszani : )


Red Dead: Azt hiszem ez lesz a befutó, csak amikor lett volna rá pénzem gördeszkát vettem belőle :P , mindegy majd kikönyörgök egy kis zsetont.

2010. jún. 28. 07:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Red dead-et nem fogod megbánni.
2010. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!