Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV jó Xbox360-ra?

Kevin42 kérdése:

GTA IV jó Xbox360-ra?

Figyelt kérdés
Megvan az Episode of liberty city, és nekem az nem tetszett a grafika egyenesen szar volt, néha lebegtek az autók a talajtól, eltűnt az út, a térkép kék volt, ilyenek. A GTAIV jobb? Pl a chopperes-nek nagyon rossz volt a grafikája, az lehet , hogy direkt olyan?
2010. jún. 26. 15:36
 1/5 anonim válasza:
Nos, nem teljesen világos mit is kérdezel. Olyan nincs hogy Episode of liberty city, olyan van, hogy Episodes from Liberty city. Az is GTA IV, csak más szereplőkkel játszod. Jó lenne tudni mit szeretnél.
2010. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igaz, elírtam, szóval az Episode from liberty city van meg.

De a sima GTA4 jó(bb)?

2010. jún. 26. 15:52
 3/5 anonim válasza:
Ugyan az a kettő. Nekem a GTA IV eredetiben van meg és nincs semmi gond a textúrákkal, viszont az újat én töltöttem le, ott el szoktak késni a dolgok.
2010. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem inkább az Army Of two-t veszem meg, már kicsit sok lenne a Rockstarból! (Bully,Red dead,GTA)
2010. jún. 26. 16:03
 5/5 anonim válasza:
army-t ne vedd meg:D rövid játék. Nagyon rövid.(Bár nekem a GTA IV is egy napos játék volt:D)
2011. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!