Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van magyar guild Maplestory...

Van magyar guild Maplestory Europe-on?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem a játékot, de nagyon megtetszett, el lehet vele szórakozni :) Még csak 11-es szintű vagyok, de jó lenne magyarokkal ismerkedni/magyar guildhez csatlakozni. Bocsi, hogy itt tettem fel a kérdést, de nem találtam magyar maple fórumot (az SG.hu-n kívül)
2010. jún. 23. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nos, nem tudom melyik világban játszasz, ha Kradian, akkor van ott 2 magyar guild, viszonylag sok aktív emberrel (több mint egy tucat): Oriens, és Hunlegends. Illetve ez a 2 guild egy unióban is van, szóval mind1 hogy melyikbe lépsz be.


Ha Demethoson játszol, akkor nem tudom, azt hiszem ott nincs magyar guild.


Ha érdekel, akkor írj ezen emberek valamelyikére: Hertzeg, Macska, Xerxész, Oneshootkiil, Therath, Thertia. Ha kérdeznék mondd, hogy Sziklaorom (én) szólt.


Oh, magyar maple fórumról: sarkanyforum.try.hu tudtommal az egyetlen magyar maple fórum. Eredetileg egy Sárkányölők nevű guild fóruma volt, de az már kihalt, mostmár szimplán magyar maple fórum. Nem túl aktív, de az újdonságok mindig felkerülnek oda.


ÉS végül: Mi a karaktered neve?

2010. jún. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm szépen a választ, nagyon hasznos volt :) Szerencsére Kradian játszom, majd ráírok azokra, akiket említettél.

A karakterem neve Earedhel, mágus.

2010. jún. 24. 11:50
 3/7 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy ti szoktatok még vele játszani?Én most nemrég kezdtem el és egyedül vagyok,egy magyarral sem találkozok :D
2012. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nalen válasza:
Én játszok rajta de nem találkoztam még 1 magyarral sem :SS Ha valaki játszik még ott akkor rám írhatna :) Jól jönne egy kis segítség :) a nevem rajta Lanelia meg Wayeni :)
2013. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hachiko97 válasza:

MapleStory Magyar közösség ---> [link]


Nemrég indultunk remélem sokan összejövünk!!!

2015. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt pedig egy fb-os csoport van (nem túl nagy rajta az aktivitás jelenleg, de ha bővül a létszám, talán fellendül)

2015. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ubina válasza:
Demethoson is van magyar Guild az a neve hogy Pálinka :D Cygnus vagyok es igy korbe jartam egesz victoria islandot es talaltam egy ilyen Guildet
2015. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!