Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoWban melyik a jobb?

WoWban melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A rogue vagy a warrior? (zsivány - harcos) Én rogue vagyok, és megvagyok elégedve vele, de azt mondják hogy a warrior sokkal erősebb. 1x kipróbáltam de csak hülyeségből csináltam egy karit (amit utána kitöröltem). Nekem az volt az első benyomásom hogy lassú. Ráadásul pvp-be a rogue olyan combokat tud lenyomni h az wá :D (persze nem tudom hogy milyen egy magasabb szintű wari, ezért mondom ezt). Szóval, a ti tapasztalataitok alapján, nektek melyik jön be? (amúgy ember vagyok)
2010. jún. 21. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

warrior? lolstorm?


paladin rádnéz összehugyozod magad, heheh.

2010. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

a palával csak a low noobok játszanak, mert másik kevésbé op kaszttal esélyük se lenne és azon élik ki magukat. Főleg a törtös nyomik.


Nekem inkább a wari jön be. Bár én pve-s vagyok. Egy hasonló skillű wari hasonló gearben leveri a rugót.

2010. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kikérem magamnak, healadinom van,és nem mondom,h vetekszik a pappal,mert nem...de igenis jó heal:)

Egyébként meg, a rugó és a warrior is másra való,nem igazán összehasonlítható a kettő.

2011. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még hogy pala ellen esélytelen a warri? TCHHH... Ezt én már jó párszor megcáfoltam, ret palákat akinek jobb a gearje aprítom csak tudás kell hozzá. Meg okosan használni a stancekat, ret pala szart se ér. Prot pala is beverhető, csak nagyon okosan kell ellene játszani.
2011. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az íjásszal vagyok megelégedve
2011. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!