Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vs. Gates of Andaron....

Metin2 vs. Gates of Andaron. Melyik a jobb játék? Miért?

Figyelt kérdés
Az olyan válaszokat, hogy mindkettő marhaság és inkább játsszak WoW-val vagy bármelyik másik online játékkal köszönöm szépen nem kérem. =)
2010. jún. 21. 15:55
1 2
 11/14 Ezio0612 válasza:
Nekem a Metin2 jobban tetszett bár én mind a 2-vel nyomom,mert a metinben is van sok világ,és nem olyan nehéz megcsinálni a küldetéseket sem...egyszerűb játék jóval mint a gates of andaron,nekem azért tetszett jobban...szerintem a GoA egy kicsit túl van bonyolítva,de látod ízlések és pofonok.
2011. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
60%

Figyeljetek! Szerintem WOW utánzat a gates, 40-esen abba is hagytam, főleg a küldik miatt, csomószor meg kell őket csinálni, és alig adnak exp-t, meg jutalmat. A Metin2 is kb. ilyen, a gates pedig annyival jobb, hogy jobb a grafikája... Mindegyik túl nehéz, és élvezhetetlen. gatesen az EXP elosztás egy nagy hülyeség, metinen is.


A kettő között van a Metin2Mester, játszatok azzal!!!

2011. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
fujj nekem az anadrontól hányingerem van. nagyon rossz játék törlöm is.
2011. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bendzso99 válasza:
A metin egy szar. én játszottam mindkettővel de a metinnel kb 3x játszottam akkor is egy hétig GoA-val meg már 70x játszottam és sohasem csalódtam benne... Jobb a történet, jobb a küldetések, és nincs hack
2011. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!