Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vs. Gates of Andaron....

Metin2 vs. Gates of Andaron. Melyik a jobb játék? Miért?

Figyelt kérdés
Az olyan válaszokat, hogy mindkettő marhaság és inkább játsszak WoW-val vagy bármelyik másik online játékkal köszönöm szépen nem kérem. =)
2010. jún. 21. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
A metin jobb hidd el.Én regiztem mind a kettőre de csak a metin tetszik
2010. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én az előzővel ellenkeznék
2010. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nekem az a bajom a metinnel hogy piszok lassan megy a karakter és amikor a térképen mutatja hogy hol vannak a szörnyek akkor mutat kb 3 helyet és egyiknél sincsen pontosan ott ahova mutat vagy ha igen akkor max 5 db
2010. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
hat most is az izlés dönt de én a gates of andaronal játoszok. hogymiéert? megformálhato karakter, 2 szép világ,rendes karakterek,rendes gm ek,boss,küldetések,egy csomo város,árusok a kaszt szerint,palást,aukcios bolt,5 kaszt, 3 faj. sztem a gates of andaront válazd. de ha azal játszasz akor valorint valaszd:)
2010. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval.

Kipróbáltam mind a két játékot, sőt a metinnek még egy privát oldalát is...rossz a grafika, így igaz.lassúak a karakterek és érthetetlenek a küldetések, valamint irányítani is nehéz.

A gates of andaron viszont sokkal jobb... hogy ne ismételjek másokat csak annyit fűzök hozzá hogy lassan 1 éve játszom rajta és megunhatatlan, imádom.Csak ajánlani tudom!

2010. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én Derionon játszom
2010. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kinyíra Kanyar válasza:
100%
Kipróbáltam mind2-t és a Gates Of Andaron tetszett,még most is azon játszok
2010. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gates of andaron jobb.a Grafikája,Irányítása,Felbontása, lehet választani ablakos módba is.Én a GoA-t ajánlom de ne hallgass másokra.te döntessz amelyik jobban tetszik azt válaszd:D
2011. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Még szép hogy Gates!! :)
2011. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
én GOA-zok és sztem jobb mint a metin.letöltöttem a metint, alig h elkezdtem vele játszani de máris ment a gépemről :D
2011. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!