Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha lv1-en kezdek egy új és...

Ha lv1-en kezdek egy új és egyben első karaktert wow-on akkor a kiegészítőket szépen sorban végig tudom nyomni vagy egyből a legutolsó kiegészítő történetébe vág bele engem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a fejlődés során végig mész az összes kieg helyszínén, történetén.
2018. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha megveszem a bfa-t akkor kapok game time-ot is? És tudnátok valami magyarok lakta szervert ajánlani ahol néha segítenének egy full kezdőnek?
2018. aug. 26. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ragnaros=Horda

Arathor=Ali


/join hun

vagy valami hasonló :D

Wowproggressen találsz guildet. Nem tudom hogy hogy akarsz játszani. De ha casual player vagy akkor keress valami casual guildet :D

Daliwyrt az ingame nevem vegyél fel ha Arathorba jösz és alis szeretnél lenni.

A bfa-hoz nem jár gametime a 45 eushoz. De ha nem játszottál még akkor 50 eu-ért van egy complete edition amiben benne van minden . Vagy bemész egy boltba veszel a battlechestet és mellé megveszed a bfat kb 14k körül lesz akkor ha még levan árazva a battlechest.

2018. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm!
2018. aug. 30. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!