Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyszerüen nem tudok átmenni...

Egyszerüen nem tudok átmenni a gta san andreas a sínek rossz oldalán nevü küldin!? ---->Többi lent.

Figyelt kérdés

Akárhogy is probálkozok nem tudok átmenni rajta, már v 100 szor probáltam.Valaki tudna segíteni h h menjek át?(valami taktikát v vmi)

Vagy ha lenne vki olyan rendes, akk átmenne nekem azon a küldin?

Ha igen akkor vegyen fel msn-re . Ez az msn címem: foxikutya@hotmail.hu

Ja és aki fel vesz msn-re az irja meg itt h felvett.:)

A NORMÁLIS válaszokat elöre is kössz mindenkinek!:D


2010. jún. 21. 10:55
 1/5 anonim válasza:

Írd le pontosan, melyik az a küldi, mert így fejből nem emléxem rá. (van-e segítőd, kapsz-e járművet, stb.stb)

Onnantól tudok segíteni

2010. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a küldi hogy a vonatot kell kövessem egy motorral, és hátul big smoke ül, és a vonat mellett kell maradni hogy letudja löni big smoke a banda tagokat.:)
2010. jún. 21. 11:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Van msn-ed? Ha ige nakk felvehetsz, és elküldöm a mentést.
2010. jún. 21. 11:18
 4/5 anonim válasza:

Már nincs meg a játék, meguntam :) Végigjátszottam egy párszor, így tudok adni néhány tanácsot.

Az első, és legfontosabb, hogy próbálj a vonat mellett menni. Ekkor tud B.S. lőni.

Miután kiértek az alagútból, menj fel a dombra. Onnan simábban lehet célozni.

(ha már végképp nem tudsz mit csinálni, próbálj meg besegíteni a lövöldözésbe, de nagyon figyelj, hogy lépést tudj tartani a vonattal. Ha elesel, vagy lemaradsz, akkor már szinte lehetetlen megcsinálni)

Sok sikert!

2010. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van rá egy trükk.

https://www.youtube.com/watch?v=q5iM0gfV89g


Ha ezt alkalmazod akkor 100% hogy végigviszed

2016. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!