Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft -ban, hogy...

World of Warcraft -ban, hogy csináltam Arthas nevű karaktert? (eredeti)

Figyelt kérdés
ha megnézitek [link] -on 4db Arthas nevű paladin van. azt, hogy sikerült? mert ügye nem engedi.
2010. jún. 18. 22:50
 1/7 anonim válasza:
Különböző szervereken lehet ugyanaz a neve.
2010. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaaj... de az rthas név alapból le van tiltva csúny szavak is levannak
2010. jún. 19. 00:16
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdést rosszul írtam ki az: hogy csináltak*
2010. jún. 19. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy mindegyik karakter másik ream on van. Ugyanis ha egy realm on csinál valaki egy karaktert ott a név már foglalt, de a többi realm on nyugodtan lehet lehetséges ugyanolyan nevűt kreálni.
2010. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra utal, hogy Arthas a Warcraft-univerzum egyik főszereplőjének a neve (ő a Lich King a Frozen Throne óta), ezért a név le van tiltva.
2010. jún. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pontosan
2010. jún. 22. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmondom: Ezek a készítők karakterei, különböző realmokon. Rengeteg más karakter neve is fenn van, ezek mind mind készítői karakterek, és általában ultratáposak, level 1-es szinten elkenne egy level 80-ast :D
2010. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!