Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csinaljam ezeket meg a...

Hogyan csinaljam ezeket meg a Metin2-ben? (lent)

Figyelt kérdés

1. 36-os ijasz nindzsa vagyok es fel szeretnek jutni 42-re,hol fejlodjek(warlovam is van)?

2. Nem tudok M2-rol M3-ra tenni a skillemet,h csinaljam ?

3. Erdemes lenne Cehet alapitanom ,ha eljutok a 42.szintre ?


Ertelmes valaszokat varok.


2010. jún. 18. 16:29
 1/7 A kérdező kommentje:
KImaradt a 4. kerdes ami igy szol : ezentul ha kagylot kapok ,kinyisam ,vagy ne ?a gyongyoket jobban veszik ?
2010. jún. 18. 16:50
 2/7 anonim ***** válasza:

. 36-os ijasz nindzsa vagyok es fel szeretnek jutni 42-re,hol fejlodjek(warlovam is van)?

2. Nem tudok M2-rol M3-ra tenni a skillemet,h csinaljam ?

3. Erdemes lenne Cehet alapitanom ,ha eljutok a 42.szintre ?


Ertelmes valaszokat varok.

1.Hát csoportban menj orkokhoz és rulézz(húzd magadhoz a szörnyeket).Így te is fejlődsz,de ha elbírsz az orkokkal akkor öld azokat 1dül.(Bár csoportban gyorsabb...)

2.Csak balszerencse semmit nem tudsz ellene tenni...

3.Hát én azt mondom,hogy nem!Miért? Mert sok céh van amibe 60+osok vannak simán legyőznek.Na meg kevés ember van aki nincs céhbe,ha bár elmondod milyen birodalomban vagy akkor talán igen-t mondok,hogy alapíts.De így inkább lépj céhbe!

4.Te döntsd el!Bár elég ritka,hogy gyöngyöket dobnak,de mondom mennyiért tudnád eladni,ha esne gyöngy:Fehér: 7-8milla. Vörös: 1-2milla. Kék: 800k-1milla!

2010. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
U.I.:Az 1-2 mondat a te kérdésed.. :D
2010. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pirosaknal vagyok.
2010. jún. 18. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
És szerver? Draco? Altair?
2010. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Altair
2010. jún. 18. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
fogod a sajtot ami a hűtőben van.Kiveszed és megeszed!
2012. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!