Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A metin2 és annak privát...

Warriorkings kérdése:

A metin2 és annak privát szerverei MIND vírusok?

Figyelt kérdés
Annyit tudunk róla hogy jaj de jó játék, meg 4dés és gameforgetol!Hát azt nem tudjuk hogy vírus vagy nem.
2011. nov. 7. 18:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
dehogy... akk a gépünk már nem élne xD
2011. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De ez egy vírus!Csak te nem veszed észre!Szépen telnek az ídők akkor megfogod látni, majd figyeld meg!


Én egy éve játtszottam rajta és pár honap altt ment tönkre a gépem.A szerelő azt mondta hogy vlami metin2 programtol van.Ez egy kémprogram!

2011. nov. 7. 18:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez komoly???
2011. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az eredeti semmikép, hisz az eredeti oldalról ingyenesen letölthető, ergo olyan mintha boltba vennéd, csak itt letölteni kell és ingyenes. A komolyabb privát szervereknél sem sok rá az esély hisz ezek a szerverek leginkább pénzszerzés céljából nyílnak meg, és éppen ezért gondosan oda figyelnek arra, hogy teljesen vírusmentes legyen. Szerintem a te esetedben az történt, hogy letöltöttél valamit, vagy egy haverodtól kölcsönkért cd-ről lett vírusos a géped, ami pont a metin2-őt szemelte ki lakhelyéül. Ja és egyébként a játék 2d-s nem pedig 4 :D, csupán a játék üzemeltetőjének a nevében van bent.
2011. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
vagy probaltal hackelni? azok 90% virus
2011. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Majd meglátod a barátoméknál is így volt

Ők is egy évig játszottak vele és elromlott a gépük és el mentek a szervízbe és azt mondta a szerelő hogy vlami metin2 program a híbás!

Úgyhogy ba+++++

Majd figyeld meg telnek az idők és majd egyszer meglátod!

2011. nov. 8. 17:47
 7/13 A kérdező kommentje:
Helyesbítés 4D helyett 2D
2011. nov. 8. 17:47
 8/13 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, csak ugyanazt tudom elmondani mint amit már előbb leírtam. Nyugodtan kérdezz meg bárkit és mutasd meg hozzá az oldalt is, mindenki megmondja, hogy nem lehet vírusos. Szerintem inkább, nem kéne letölteni a netről minden 2. filet és nem kéne minden linkre rámenni ahol azt állítják, hogy nyertél x millió dollárt, és máris megszűnnének az ilyen problémáid. Azt is megsúgom, hogyha valóban egy vírus lenne, akkor nem a letöltése után 1 évvel jelentkeznének a problémák, hanem abban a pillanatban amint letöltöd a gépedre/feltelepíted. Arra pedig, hogy a szerelő mit mondott, csak azt tudom mondani, hogy a szerelő biztos nem ismeri a játékot, így joggal gondolhatja, hogy miután egy vírus abba a fájlba fészkelte be magát, akár az is lehet az egésznek az okozója, DE NEM AZ! Szóval játssz vele nyugodtan, mert abból vírust 100% nem kapsz.
2011. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Letöltöttem a metin2-őt, oké feltelepitettem, a gépigény megfelelt, elinditom metin2-őt és egyből ujraindul a gép! Érdekes mi!
2011. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
De a bootnál lassabban töltődött, hogy ujraindult a gép. Nem tudom mi okozhatja ezt!
2011. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!