Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot javasólnátok?

Melyik játékot javasólnátok?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni az ügyben hogy melyik játékra áldozzak pénzt és jó sok időt is. A kiszemelt alanyok: Cod6(MW2 Bár ezzel a rendkívű jó játékkal sok időt töltöttem már el a steam -os ingyenes hétvégén)Bad Company 2 Left 4 Dead 2 (bár az l4d vel sokat foglalkoztam, és bár azt megunva új élményeket keresnék ez a játék is vonz) Vagy az assassin's creed2. (erről is nagyon sok jót hallottam) Legyetek szívesek indokólni is hogy, miért tetszik nektek. A válaszokat elörre is köszönöm.
2010. jún. 18. 16:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Elnézés a gépelési hiba miatt de az előző kommentemben kimaradt egy sór. Tehát az Assassin's creed2 , nagyszerü ámde kicsit talán kedvtelen játékot ejteném ki. Csak ennyit akartam. <<<A válaszokat várom>>>
2010. jún. 19. 17:31
 12/27 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Assassins creed 2. Mondjuk multija nincs, de most őszintén, te nem unod néha már ezt az állandó lövöldözést? Azokból már Dunát lehetne rekeszteni. Itt meg van fantasztikus sztori, hangulat, hosszú játékidő, tökéletes játékélmény. Nagyon jó lett. Viszont ha multi és lövöldözés, akkor BC2.
2010. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én is a Left 4 Dead 2-re tenném a voksom.Az oka: Al Director motor: mindig az egyszemélyes/többszemélyes részben a motor a te ügyességed alapján generálja Neked a zombikat.Ha például Te neked alig van már lőszered (legyen az például egy AK-47) akkor Neked azt pár méterre lerak egy tölténycsomagot.Ha a motor érzékeli, hogy te olyan profi vagy, hogy egy tank se képes legyőzni, Witch-eket rakhat le eléd.Szóval ez a játék horror műfajban egyszerűen legyőzhetetlen.Én is csak ajánlani tudom mint az előttem L4D2-re voksoló, mivel hihetetlen jó játékmenet van benne.A Battlefield: Bad Company 2-re inkább nem szólnék semmit, mivel én nem volt alkalmam még kipróbálni, de sok barátomtól azt hallottam, hogy a Battlefield 2 sokkal jobb mint a legújabb része.Úgyhogy ha rámhallgatsz, Left 4 Dead 2-őt veszed meg:D
2010. jún. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Elősszőr is nagyon szépen köszönöm a válaszokat. A Káosz viszont teljes... Eddig 2 szavazet érkezett a BC2 -re, 2 szavazat az Assassin's creed2 -re, és 3 szavazat az l4d2 -re. Most nagyon úgy tűnik hogy, az l4d2 re billen a mérleg nyelve, de mivelt nem vagyok 100% -ig biztos még bárki "áttéeíthet" :D <<<válaszokat várom :D>>>
2010. jún. 20. 12:54
 15/27 A kérdező kommentje:
Gondólkoztam és arra jutottam, hogy nagyon is meguntam a lövöldözéseket. Ez a több éve tartó állandó lövöldözést meguntam. Nem azt mondom hogy , nem volt jó a cs1.6 vagy a swat4 multi, esetleg a cod2 a cod 4 a cod5 és a cod 6. Hogy nem játszottam jókat bármeik FPS en amit elémtóltak. (És igen. Jó hardcore- nak tudni magam xD) Ez okból a BC2 -t (bármennyire is dícsérték/dícséritek) Kielyteném. Most maradt 2 játék. Ha még valaki megtisztel a válaszával akkór kérem hogy CSAK e 2 játék között döntsön. <<<várom a válaszokat:D>>>
2010. jún. 21. 14:24
 16/27 anonim ***** válasza:
BC2, assasin creed. Ha lövöldözésre vágysz (bár én már beleuntam ezekbe) akkor BC2. Ha viszont egy akciódús, részletes történetben úszkáló jó grafikás játékot szeretnél, akkor assasin creed. Ha jól emléxem a video game awards-on ez a játék lett az első. (bocs ha tévedek, nem láttam a végét, és ezt halottam)
2010. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
De azért ez attól is függ ám, hogy Te inkább a milyen játékokra hajtasz.Ha például a hentelés, akkor a Left 4 Dead 2 a Neked való játék:D Ha inkább az olyan akció-dús, akkor inkább a BC2:) Én mondjuk most e között a 2 játék között választok hamarosan én is, ugyanannyiba kerül mind a kettő játék, úgyhogy most nagy döntés áll előttem, de azt hiszem a Left 4 Dead 2-re hajtok:D
2010. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
AC2 javaslom mert egy oltári játék, nagyon kidolgozott, a történet magával ragadó, a helyszínek is csodásak, a harcok is jól ki vannak dolgozva. Nekem eddigi best játékom. Igaz nem volt eredeti a játék és őszintén meg vallom egy eredeti játékom van ami hát na elég xar XD (Mortyr). Hidd el nem fogsz az AC2 ben csalódni. A te döntésed de gondolt meg ;)
2010. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
hát várj egy picit csak. a COD 7 re sztm meg éri de a l4D 2 és AC2 is jó választás de döntsd el nézd a játékok pozitivumát és negativumát:l4D2 semmi story. assassins creed könnyü harcrendeszer. te döntesz ;) sok sikert
2010. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én a Counter-Strike Source-öt ajánlom. Én csak interneten játszom vele de azt már több mint 2 éve. Ebböl is látszik h a CSS-öt nem lehet megunni!
2010. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!