Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot javasólnátok?

Melyik játékot javasólnátok?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni az ügyben hogy melyik játékra áldozzak pénzt és jó sok időt is. A kiszemelt alanyok: Cod6(MW2 Bár ezzel a rendkívű jó játékkal sok időt töltöttem már el a steam -os ingyenes hétvégén)Bad Company 2 Left 4 Dead 2 (bár az l4d vel sokat foglalkoztam, és bár azt megunva új élményeket keresnék ez a játék is vonz) Vagy az assassin's creed2. (erről is nagyon sok jót hallottam) Legyetek szívesek indokólni is hogy, miért tetszik nektek. A válaszokat elörre is köszönöm.
2010. jún. 18. 16:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

A CoD6-ot nem javasolnám, hacsak nem a többjátékos mód érdekel, mert az egyjátékos mód nagyon rövid, és ha csak az érdekel, javaslom, várj még, míg lejjebb megy az ára.


A többiről nincs tapasztalatom.

2010. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. És igen. Tudom hogy rövid az egyjátékos módja de attól még odaveri a bc2-t . Multiban viszont a bc2 a cod6 ot. És mint mondtam az ár most NEM ÉRDEKEL. Rászánok 10000 ft

De azért köszönöm, és várom a többö választ és érvet!!!

2010. jún. 18. 17:36
 3/27 A kérdező kommentje:
Mellékesen a cod6 már nem annyira érdekel, hisz mint említettem sokat játszottam vele és megint nem szeretném elörröl kezdeni. Ráadásúl a kedves válaszólónak se annyira jött be ugyhogy a cod6 kielytve.
2010. jún. 18. 17:38
 4/27 anonim ***** válasza:
Én a battlefield bad comnapny 2-re szavaznék de inkább töltsd le a torrentet, amelyiket szeretnéd.
2010. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom és valószínüleg nem is akarom tudni hogy, te mennyire vagy tisztában az élettel, de azt hittem idáig, kivettétek a stillusomból hogy én (elnézést a kifelyezésért) nem vagyok egy elcseszett agyú, nyomi, idióta torrentes. Nem gondóltál bele abba hogyha én ezt letöltöm nem csak azzal a (!) 2000 emberrel b@szok ki akik ezt készítették, hanem magammel is. Igen. Közel 100 db EREDETI játék után ami a polcomon porosodik. És amit saját pénzemböl vettem és nem csak a szülök tolták alám...
2010. jún. 18. 20:22
 6/27 A kérdező kommentje:
...Kilyelenthetem hogy tisztességes és poteciális vásárló vagyok aki leírta hogy, komóly célzattal vont le 10000 ft a költöpénzéböl. Kérném hogy, normális válaszokat adjatok!!! pls.
2010. jún. 18. 20:24
 7/27 A kérdező kommentje:

+ bocsánat a kirohanásomért de nagyon fel tudnak idegesíteni ezek a ... "emberek". És üzenem ennek a "kommentelönek" hogy én soha életemben nem játszanék tört szerveren. Az okai, hogy ott is csak hozzád hasónlók vannak. És köszönöm de ebböl nem kérek... <<<Szóval a kérdés??? LdD2,Bc2 vagy Assassin's creed2

???>>> a választ tényleg meghálálom :DDDD

2010. jún. 18. 20:29
 8/27 anonim ***** válasza:
Végre egy tisztességes vásárló!:) Én egyébként az L4D2-őt javasolnám, sokkal izgalmasabb azért mint az elődje.Multi részben pedig legyőzhetetlen, mert minden héten csütörtökön adnak ki egy új módot.Például most a Headshot! mód van, amikor csak a zombik akkor halnak bele, ha fejbe lövöd.Elnézést, eltértem a tárgytól:D A 2-es részbe már vannak közelharci fegyverek, új zombik, új kampányok, új módok, új fegyverek(pl.: AK-47).Szívemből ajánlom akkor a Left 4 Dead 2-őt!:)
2010. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Háát... Ha a multi nagyon fontos, akkor CoD6, ha a realizmus, BC2, ha pedig inkább valami akció-kaland játékra vágysz, Assassin Creed, mert fantasztikus játék.
2010. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépem köszönöm a válaszokat:D Hát nagyon nem rudok düllőre jutni ez ügyben, hisz teljes mértékben megoszlanak a vélemények. Most hogy mélyen tisztelt válaszoló az l4d re tetted a voksod tényleg kedvet kaptam hozzá:D és az új DMR -es rendszere sem bíztató tehát azt i s kielyteném. Így hát maradt a BC2 és az L4D hisz erre is sokan tették érveiket, mind barátok , mid ti közületek. A válaszokat NAGYON köszönöm, és kérem hogy új válaszaitoknál főleg a BC2 vagy az l4d2 között érveljetek (hacsak még nem tudtok valami nagyon jót mondani a "kielytettekről) Várom a válaszokat :D
2010. jún. 19. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!