Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg ilyen jó az új Xbox...

Tényleg ilyen jó az új Xbox 360 Slim?

Figyelt kérdés

Youtubon találtam egy videót ahol elemzik az új Xbox 360 Slimet és elég csúnyán megkarcolja a lemezt!


http://www.youtube.com/watch?v=cw3zY3b7qRY


2010. jún. 18. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán, ha nem mozgatnák a gépet játék közben, akkor nem karcolná meg...
2010. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én kipróbáltam ezt ps3-mal és egyáltalán nem karcolja meg :S
2010. jún. 18. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem régi boxom van, de jó az nekem. Majd ha elromlik, veszek egy slimet, addigra már kijavítják a hibákat.
2010. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tetszik az új design, de csak ezért nem fogom lecserélni a mostanit.
2010. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na pont így vagyok vele mint az előző! és erre csak én is ezt dutom írni hogy: nem kell mozgatni játék közben!
2010. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem Slimem van, ÉS NEM KARCOLJA MEG!! kurv@óvatosan miközben pörgette a lemezt a talpára állítottam, és a szilikonos lemezolvasó-védő nem engedte, hogy olvasáskor a pörgetett lemez elmozduljon... Ez biztos csak egy béta típusú xbox volt.
2011. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:) De jó volt most visszaolvasni ezt. Azt írtam, hogy tetszik az új design, de ezért nem cserélném le. Hát a wifi miatt lecseréltem decemberben :)
2011. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!