Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Battle For...

Mit gondoltok a Battle For Azerothról (WOW)?

Figyelt kérdés
Lassan 7 éve játszom és nagyon elbizonytalanodtam ezzel a kiegészítővel kapcsolatosan.Nekem vegyes gondolataim vannak, hogy érdemes lesz-e majd megvennem.. Én kifejezetten imádtam amiket a Legion-el behoztak (Sok legendary, world quest, Artifact fegyverek etc.) és most így utána tájékozódtam, és nekem nagyon nem tetszenek amiket majd kivesznek illetve beraknak. Illetve a Class változtatások is kissé felbasztak, hogy ez most mi..?! Még egyik content változtatásai sem érintettek meg ennyire. Nektek mi a véleményetek erről?

2018. máj. 13. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Szinte az összes kieg így érkezett, főleg az utolsók
2018. máj. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Számomra eddig a leggyengébb kiegnek látszik, pedig vanilla óta játszok folyamatosan.

Igazából semmi nagy dolgot nem kapunk, artifact fegyo helyett neck lesz, és nem ap-t kell farmolni, mellé pár átskinezett faj. Ha úgy vesszünk semit drasztikus változást enm hoz a Legion-hoz képest, bár igaz a Legion egy kifejezetten jó kieg lett, de azért ennyire nem kéne hogy elkényelmesedjenek, mert sokan belebuktak már ebbe, hogy ugyanazt próbálják szinte ismét eladni.

2018. máj. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit új irányba indul a wow.

Ezt néha muszáj meglépni, pláne egy ilyen idős játéknál.


De a kieget szerintem majd csak pár hónappal később lehet majd megítélni, most még badarság lenne.

Amúgy szerintem jót fognak tenni a változtatások. Hisz eddig a legtöbb kieg ugyanarról szólt. Ugyanazt adták el mindig csak más köntösben.


De azért nem kell fosni. Nagy változások nem lesznek. Ez még mindig a wow marad, csak pár valóban "nagy" újdonság érkezik.

2018. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, majd meglátjuk milyen lesz.... Annyira szar tuti nem..:D
2018. máj. 14. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Épp ez a probléma, hogy semmi valódi nagy újdonság nem érkezik.
2018. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

De milyen nagy újdonság jöjjön ami mindenkinek megfelelne?


Ha egy classon akár egy picit is változtatnak már megy a sírás. Ebből kiindulva, mit várjunk egy jelentős változtatástól?


Persze van egy hangos kisebbség, de a többség aki még játszik a játékkal nem hiszem, hogy vevő lenne egy játékmenetet megreformáló változtatásra.


Valószínűleg aki hatalmas változtatást akar, az már ráunt a wowra.

2018. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Én minden kieg előtt azt mondtam, hogy ezt miért, miért kell elrontani a játékot, stb. Természetesen minden kieggel ugyanúgy játszottam és megszerettem. A Legion valóban egy nagyon jó kieg lett, épp ezért nem bánom, ha túl nagy változtatásokat nem eszközölnek be.

Playerek úgyis mindig lesznek :D

Szóval én várom, főleg, hogy ez lesz az első kieg, amit a megjelenés napján már ki is próbálhatok ^^

Engem inkább a lore aggaszt, nem a gameplay :'D

2018. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!