Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri visszatérni World of...

Megéri visszatérni World of Warcraft: Battle for Azerothra?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi NEKTEK megéri e kipróbálni?

ui: legion start tól, a végéig ott voltam.



2018. máj. 5. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eddig nem vagyok tőle elájulva, augusztusig még átgondolom.
2018. máj. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki szereti annak megéri. Aki már ráunt annak nem ajánlom. Csodát ne várjon ettől senki.


Én amúgy megvettem elővételbe az új fajok miatt. És tolni is fogom vele startkor, de most jár le az előfizetésem jövő héten és nem fogom megújítani.

Majd aug elején visszatérek.

2018. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én több mint 2 honapja fejeztem be legiont. Tetszenek az új fajok, de az hogy a kasztok szinte semmit sem változnak az elég lehangoló.
2018. máj. 5. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Az új fajok jók, az allis questek jónak tűnnek (már alfába is behívtak csak lusta vagyok kipróbálni) de maga a sztori "mindenki azt szajkózza hogy össze kell fognunk ha nem akarunk megmurdelni de most inkább menjünk és írtsuk halomra egymást mert Sylvanas és Genn nem hagyja abba a személyes hisztit" nagyon nem jön át, az elmúlt... nem is tudom hány év fejlődését vágják ki az ablakon, a változtatások közül is vannak furcsák, eddig nem vagyok elájulva de hé, a WoDnál csak nem lesz rosszabb.
2018. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes lesz, Legion már most jobban tetszett nekem a sok újításaival, aminek a fele most majd megy a kukába. BFA-hoz visszatérve, tuti megveszem de várok rá valami akciót. Most hó végén lejár az előfizetés, nem fogom megújítani addigra valszeg és várok egy jó kis discountra, hátha eltudom hozni olcsóbban.. Ha meg nem lesz, akkor meg megveszem normális áron.
2018. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Legolcsóbban 30 euróért van BFA a HRK-n, meg CDkeysen jelenleg game time is 10 euró,persze ez fel fog menni 15 euróra mikor beüt a BFA. 15 euroért meg veszett jó online/coop B2P gameket lehet venni....
2018. máj. 14. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!