Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell berakni a hajakat a...

Hogy kell berakni a hajakat a Sims 3-ba amit külön töltöttem le?

Figyelt kérdés
letöltöttem tömörített fájlba, kibontottam és hova másoljam, hogy benne legyen a játékban??? Melyik mappába?
2010. jún. 14. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sims3pack kiterjesztésű a Documents and setting/...../Dokumentumok/Electronic Arts/The sims 3/downloads ide bemásolod őket és mikor indítud a gamet és előjön az indítópanel ott a letöltésekben lesznek, kijelölöd és telepíted őket.


Ha package kiterjesztésű akkor megkeresed a játék főmappáját(ahova telepítve van a játék) :Program files/Electronic Arts/TheSims 3/ és ezen belül csinálsz egy Mods mappát ahova a package eket bemásolod és ezekhez általában jár egy Resource.cfg fájl ezt meg simán a játék főmappájába bemásolod és kész.

2010. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
honnan töltötted le?
2012. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a kérdező honnét töltötte le de feltehetőleg ezek egyikéről:


[link]

[link]

[link]

2012. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

legkönnyebben =

Hajakat:anubis360-tól lehet

2012. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!