Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most töltöttem le a Sims...

Most töltöttem le a Sims 3-at, már majdnem elindult, amikor azt írta ki, lehet hogy a lemezem nem jogi másolat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Torrentoldalról letöltöttem egy csomóféle Sims 3-at, vagy 3 órája tölti a játékot, közben persze Daemon Tools elromlott ezért másikat kellett hozzátöltenem... Mindegy, szóval sokat szenvedtem, aztán sikerült letöltenem egy JÓ Sims 3-at.


Erre már indulna be a játék, lejátszotta a kisfilmet az elején, meg ott volt a betöltés, és amikor lépnék be kiírja (valami olyasmit hogy) "Nem vagyunk benne biztosak, hogy a Sims 3 jogosult másolata van nálad. Kérjük vedd fel velünk a kapcsolatot."


Most mit csináljak? :(


2011. jún. 3. 09:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Ezt mutatja

[link]

2011. jún. 3. 10:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó crack kell hozzá.
2011. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

vagy 5-öt letöltöttem, de egyik se működik =/..

van egy amit neten találtam és a kommentelők megköszönték, de nem tudom hogy kell betenni... .exe fájl, hogy rakjam be? és hova? EA Games->The Sims 3->Bin vagy Tsbin mappába?

2011. jún. 3. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy crack nem lehet .exe kiterjesztésü. Egyébként egyszerüen a The Sims3 könyvtárába tedd.
2011. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp a bin mappába kell! Nekem is így van minden része. ÉS .exe kiterjesztésű....
2011. jún. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült =)
2011. jún. 4. 08:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah, grat.:) Én nagyon szeretem ezt a játékot, bár főképp építkezni.
2011. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Fúúú nagyon imádom! :D Köszi!

Nekem a simek létrehozása a kedvenc részem =)

És úgy tetszik hogy lehet mászkálni a városban meg bemenni a szomszédokhoz :D:D

2011. jún. 4. 10:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Na igen:)Sok ruha, bármilyen minta:D Én is elszórakozok vele órákig.:)
2011. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!