Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan oldal ahol...

Létezik olyan oldal ahol PC-re lehet venni steam játékkulcsokat SMS-es fizetéssel?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az ösztöndíj miatt (havi 5000 forint :D ) nekem is kellett anno csináltatnom bankszámlát (OTP Junior). Bátyám megmutatta mit, hogy kell azóta +300 játékom van steamen + Originen és Uplayen is vannak játékaim, van amit ingyen szereztem be, van amit az adott helyről de akad olyan is amit mondjuk G2A-ról és más hasonló oldalakról vettem. Lassan több mint 10 éve szórom játékokra a pénzem, egyszer sem volt gondom a kártyás fizetéssel. Amúgy a géped vinné a játékot? Beszélj anyuddal, hogy nyissatok egy ilyen OTP Jumioros bankszámlát, utalnak rá neked valamennyit amiből megtudod venni a játékot és kész. :) Egyébként haverommal is ez volt, én vettem meg neki, mert a szülei nem igazán bíztak a steamben. Szóval megvettem neki ők meg átutalták a pénzt nekem. Fuck logic :D De amúgy az is lehet, hogy anyudék nem akarnak ennyi pénzt kiadni egy játékért.. na mindegy. Sok sikert :)
2018. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést mert most két olyan pcm amin lehet játszani. Egy i5 8gb rám meg gtx750ti
2018. ápr. 29. 22:27
 13/14 A kérdező kommentje:
Lett*
2018. ápr. 29. 22:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy írták-e előttem de azért leírom. Létezik olyan hogy paysafecard. Ez egy internetes fizető eszköz amely támogatja a G2A ha minden igaz. Ennek a beszerzése és a fizetési módszere a legegyszerűbb bár még soha nem csináltam.

Elsőnek is megkeresed a hozzád legközelebbi "töltő" helységet ahol tudsz vásárolni paysafecardot.

( [link]

Be mész mondjuk az egyik benzinkútra és vásárolsz paysafecardot mondjuk 5000ft értékben. Elveszi tőled az eladó a pénzt majd a kezedbe nyom egy blokkot amin lesz egy hosszú kód.

Felmész G2A-ra kiválasztod a játékodat és vásárlás módnál kiválasztod a paysafecard lehetőséget majd be kell írni a blokkon lévő számokat. Ennyi. Tudtommal nem igényel semmiféle bankártyát, de ha már ott vagy nyugodtan beszélhetsz az eladóval is erről ő azért jobban fogja tudni.

2018. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!