Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan oldal ahol...

Létezik olyan oldal ahol PC-re lehet venni steam játékkulcsokat SMS-es fizetéssel?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem jellemző, mivel az emelt díjas sms-fizetésnél jó nagy szeletet levesz a szolgáltató magának a bevételből, hiszen ők biztosítják a rendszert hozzá.


Ha ennyire gyerek vagy még, akkor fizesd ki valakinek készpénzben, és ő megveszi neked ajándékba vagy vehet neked profilegyenleget a fiókodra és abból kifizeted.

2018. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok egyébként. a szüleim nem akarják a kártya adataikat megadni neten. hiába mondom hogy a steamről már "1000 millióan" vásároltak de hiába. ezért szeretném magam elintézni hogy feltöltök a telomra mondjuk 5 ezret es megveszem a rainbow6sieget
2018. ápr. 28. 20:40
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Már ezerszer olvastam ezt a kérdést, gondolom mindig te írod őket ki. Szóval magyarázd el nekem, hogy miért nem tudsz valakit megkérni, hogy vegyen neked valamit? Vagy ott a paysafe card, az steamen nem működik, de egyes oldalakon fel lehet használni.
2018. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert sajnos nincs ismerősöm aki meg tudná oldani
2018. ápr. 28. 22:00
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint marad a torrent. Csak ott meg nem működik a multi... :( Na mindegy azért köszi
2018. ápr. 28. 22:01
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

#2: Ha elmúltál 14 éves, akkor hét különböző hazai banknál tudsz önálló számlát nyitni és bankkártyát kiváltani. Pl. az OTP Junior VISA/MasterCard teljesen ingyenes, és számlavezetési díj sincs rá.

Ijesztő, hogy milyen pénzügyi középkor van hazánkban: az emberek gondolkodás nélkül felveszik a 10-20-30 évre szóló hiteleket, de interneten nem mernek vásárolni, és a gyerekük nem kaphat bankkártyát, mert az veszélyes.

2018. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ilyen ez az ország. De nekünk szerencsére nincs hitelünk
2018. ápr. 28. 22:40
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. G2A Walletbe tudsz pénzt tölteni telefonról, de ne számíts arra, hogy ötezerből kijössz majd. Több mint a dupláját kell fizetned. Most lecsekkoltam, 14eurót lehet maximum egy összegben feltölteni telefonról. Ez kb 4500Ft és több, mint 10000-be kerül. Érted, 10000forintot adsz 4500ért. Siege-et 7500 környékén árulják, szóval bő 15000-ből meg is van. Érted már miért szar SMS-ben fizetni? De ha neked ennyit megér, hát sok sikert hozzá, pajtás.
2018. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
OTP-nél 14 éves kortól lehet OTP Junior-hoz Mastercard-os bankkártyád, szóval ilyen módon meg tudod oldani.
2018. ápr. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként jól írják, 14 évesen már nyithatsz saját bankszámlát, persze szülő hozzájárulása is kell hozzá. Az OTP Junior számlája amit 14 éves korom óta használok (21 vagyok most), tökéletes megoldás lenne számodra, de sok más bsnknsk is van hasonló. Netes vásárlásra alkalmas kártya is jár a számlához.

Teljesen biztonságos, az is megoldható, hogy mindig csak annyi pénzt teszel be, amennyire szükséged van.


Továbbá használhatsz PayPal-t is, így a számlád/kártyád adatait elég ott megadni, és nem kell minden egyes oldalon ahol vásárolsz.

2018. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!