Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miben különbözik az Xbox 360...

Miben különbözik az Xbox 360 arcade és elite?

Figyelt kérdés
Gondoltam, vennék egy Arcade-et, de nem tudom, hogy miben más az Elite-től. Azt mondják, az Elitben van 120 gb hdd, de ha az Arcade-ben nincs, akkor azon nem is lehet játékot futtatni, csak cd-ről? Bocsi az amatőr kérdésekért, és köszönöm a válaszokat előre is.
2010. jún. 13. 12:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Máris találtam egy kérdést. Ezt írtad : "de ha van ismerős az olcsón meg tudja csinálni." kik tudják ezt megcsinálni?
2010. jún. 13. 17:59
 12/26 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Mi kell ahhoz, hogy működjön a boxom? szóval rádugom a konzolt a tv-re és kész is? A játékokat kell telepíteni, ha nincs hdd? Régi tv-kre is rá lehet kötni őket? És hogyan tudok váltani esetleg a tv/xbox között, tv távirányitóval, vagy nem is lehet? Fúú ezek igazi amatőr kérdések, köszi a megértést.:P
2010. jún. 13. 18:44
 13/26 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott még egy. Bocsánat. Szóval, miután flashelve

lett, azután letöltöm a játékot, kiírom dvd-re és a box ugyanúgy viseli, mint ha eredeti lenne?

2010. jún. 13. 18:52
 14/26 A kérdező kommentje:

és mégeyg utolsó, de ez télleg az utolsó lenne:

[link]


ezen az oldalon található konzol flashes, meg a hűtője is jó, mert a javaslatodra elolvastam a többi kérdést itt az oldalon, és azt olvastam a hűtés a gyengéje. Ez a konzol tökéletesnek tűnik nem? Még garancia is van rá. A backup lemezeket viszi, az azt takarja, hogy viszi a letöltött dolgokat is nem?

2010. jún. 13. 19:06
 15/26 anonim válasza:

Hát vannak emberek, akik értenek hozzá és megcsinálják olcsóbban. Én nem ismerek egyet se, flashelt gépet vettem alapból.


Működéshez bedugod a konnektorba és a tv-be. Lehet régi tv-n is használni. Nem tudom, hogy érted az xbox/tv közötti váltást. Vagy xbox-ozol vagy tv-zel. Ha arra gondolsz, hogy játszás közben gyors eszedbe jut pl egy kedvenc műsor, akkor távirányítón megnyomod a tv gombot és nézheted, nem kell szétszedni a boxot.

Ha nincs hdd, akkor nem tudod telepíteni a játékot. 256 vagy 512mb-os memóriakártyát kell használni mentésekhez. Lehet, hogy pendrive is jó, de nem tudom.


Igen a flash erre jó. Így vinni fog eredeti és másolt játékokat is.


A backup lemezek=másolt lemezek. Ez jasper alaplapos, aminek nincs baj elvileg a hűtésével. A hűtésmódosítással hangosabb lesz a gép és úgy tudom az belső forrasztással jár. De a hűtés dolgot neked kell eldöntened. Az 1 év garancia nem sok. Én vateráról vettem, érdemes ott is szétnézni, bár most pont nem találtam olyat, ami neked kéne. De szokott lenni általában és az is 45ezer körül van 1+2 év garival, flashel.

2010. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ha jól olvastam, akkor ehhez nincsen memóriakártya. Valahol úgy olvastam, hogy memóriakaris xboxot nem lehet flashelni. Egyébként tv/av gombbal lehet váltani nem? És hogyan kell kiírni a játékokat pcről? Van valami extra tevákenység? És köszi a válaszokat. Mellesleg szerinted ez a gép megérné?
2010. jún. 13. 21:00
 17/26 anonim válasza:
Bármelyik xboxot lehet flashelni. Játékokhoz kell kétrétegű dvd(8.5gb) és az íródnak tudnia kell ilyen dvd-t írni. Én Imgburn programmal szoktam. Nincs benne semmi extra. Szerintem jobban megérné ha 1+2 éves garisat vennél. Várj pár napot hátha lesz vaterán ugyenennyiért. Azokban lehet nincs plusz hűtés, de jasperes gépeknek már jó hűtésük van elvileg. Jól szellőző helyen használd, úgy kisebb az esély a meghibásodásra.
2010. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Esetleg van msn címed, kedves válaszoló? Ha van nyugodtan írj erre a címre, amit a kérdésnél találsz. És köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 13. 22:00
 19/26 A kérdező kommentje:
Egyébként ez is jasperes. Enél a gépeknél mind1, hogy PAL, vagy RF nem?
2010. jún. 14. 12:33
 20/26 anonim válasza:
Nemigazán szoktam msn-en lenni, de ha van még kérdésed írd meg privátba és majd válaszolok.
2010. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!