Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miben különbözik az Xbox 360...

Miben különbözik az Xbox 360 arcade és elite?

Figyelt kérdés
Gondoltam, vennék egy Arcade-et, de nem tudom, hogy miben más az Elite-től. Azt mondják, az Elitben van 120 gb hdd, de ha az Arcade-ben nincs, akkor azon nem is lehet játékot futtatni, csak cd-ről? Bocsi az amatőr kérdésekért, és köszönöm a válaszokat előre is.
2010. jún. 13. 12:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Cd-ről! Te viccelsz? Dupla rétegü (DL) DVD-t használnak játékra!


Lehet futtatni játékokat akkor is ha nincs hdd, az akkor kell ha nem akarod hogy állandóan a olvasóról olvassa a játékokat! Ez akkor jön jó ha HDD (merevlemez): 1, kiméli az olvasó fejet, és Dupla rétegü DVD lemezt is 2, nem lesz hangos a Xbox-od

2010. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Jó, most hanyagoljuk a "CD"-t szóval értetted, ez a lényeg
2010. jún. 13. 12:48
 3/26 A kérdező kommentje:
És még egy utolsó kérdés: mennyibe kerül chip-peltetni? És ki tudja kichip-peltetni?
2010. jún. 13. 13:27
 4/26 anonim válasza:
Flashelni kell! Érdemes úgy venni, hogy már rajta van a legújabb flash. Ha flash nélkül veszed, akkor konzolboltokban 8 körül megcsinálják, de ha van ismerős az olcsón meg tudja csinálni.
2010. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A flashelés nem illegális? A konzolboltban is ki csippeltetik?
2010. jún. 13. 14:33
 6/26 anonim válasza:
Nem csippelik hanem flasht raknak rá és így tudsz másolz játékkal játszani. Vmelyik konzolbolt megcsinálja vmelyik nem. Kérdezz rá nyugodtan
2010. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Oksa. Köszönöm szépen, ezek szerint nyugodtan vegyek arcade-et, és a boltban rákédezek a flashelésre. Mennyi ideig tart flashelni?
2010. jún. 13. 16:31
 8/26 anonim válasza:
Hát nemtom hol akarod venni de ha boltba akkor mondd h flashelve akarod és sztem másnapra már mehetsz is érte. De netről is tudsz már venni flashelt gépet. Nekem másnapra megjött.
2010. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Ja és még annyi úgy látom nem vagy túl tájékozott xbox téren amit nem bántásból mondok én is ilyen voltam. Olvass utána minden dolognak. Itt is van pár xbox-os kérdés. Azokat olvasd el. Ha van vmi kérdés szívesen válaszolok
2010. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Aha. Köszönöm szépen, valószínüleg szükség lesz rá.
2010. jún. 13. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!