Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon béna vagyok ha nem...

Nagyon béna vagyok ha nem tudok játékot letölteni gépre?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudok pedig nagyon szeretnék de egy használható videót se láttam youtubeon erről, itt gyakorin se találtam segítséget... reménytelen
2018. márc. 2. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma. Megveszed Steamen és amikor rákérdez, rákattintasz a Telepítés gombra. Mindent megcsinál magától helyetted! Jó, mi?
2018. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
őszinte leszek: nem nagyon szeretnék játékre pénzt költeni
2018. márc. 2. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor viszont regisztrálnod kell egy torrent oldalra (a többsége meghívás alapján müködik) kicsit utána nézel a torrent és a letöltött fájlok müködésének és letöltésének.
2018. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor: -vallogatsz a tucatnyi ingyenes jatek kozul.

-megtanulsz lopott jatekot telepiteni, ami egy fokkal bonyolultabb mint a megvett jatekot telepiteni.

2018. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Epic Games Store-on minden héten van egy ingyen játék. :) Megveszed sorban mindegyiket 0.00 €-ért s kész.
2019. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!