Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg olyan rossz a WoW...

Tényleg olyan rossz a WoW (World of Warcraft)?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondják, hogy ha egyszer elkezd játszani az ember, nem tud vele leállni. Viszont azt is mondják, hogy tényleg jó játék, meg jó a hangulat. Én nagyon szeretném kipróbálni, de semmiképpen sem akarok függővé válni... Tényleg olyan nehéz ez? :S :(
2010. jún. 5. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindentől függővé válhat az ember, ha hajlamos rá, olyanok a körülmények. Szóval magában nem elég a játék arra, hogy függőséget okozzon. Viszont az említett játékkal az is a gond, hogy fizetned kell rendszeresn, ha játszani akarsz, és az emebr nem szívesen hagyja kárba veszni a pénzt, ha már egyszer kifizetett egy hónapot.
2010. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért olyan lehetőség egyáltalán nincs, hogy ingyenes lehessen? És az a tört szerver vagy mi a csuda? :S
2010. jún. 5. 10:10
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez ilyen szinten elég nagy h*lyeség , mert ha befizetnék 1 hónapra és egyáltalán nem tetszene akkor tuti hogy nem játszanék vele, és tuti nem vállnék függővé tőle.


Viszont igen, vannak tört szerverek , amik nagyrésze tele van bugokkal ( nem működő questek, nem működő npc-k, hiányzó npck, nem működő spellek , idétlen gm-ek) , ennek ellenére sokan tört szervereken játszanak. Nézd én is játszottam ezzel a játékkal kb 1 évet összesen de nem úgy hogy minden nap 8 órát. Most nem játszom vele. én nem lettem függő .

2010. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak eredetire mész.


Amúgy én is sokat játszottam vele. 2005 végén kezdtem a Bs hordán és még idén is játszottam vele. Persze közbe legalább 4szer abbahagytam kisebb-hosszabb időre, most is 2 hónapja szüneteltetem, de majd új kiegre megint elkezdek vele játszani.


Aki függővé válik az más játéknál is megtenné. Nem a wow a hibás, hanem aki játszik vele. Csak sokan annyira gyenge jellemek, hogy a játékra fogják ahelyett, hogy magukat hibáztatnák. Persze ez a korral is jár.

2010. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Olyan mint a gyürűk ura!


Ha egyszer magával ragad, akkor függő leszel, és iszonyú hosszú és szines, és tök nagy időpazarlás, ha az élményt nem számítjuk!


Szal elég rendes pszihológiai hatása van :)


Amikor vagyonőrködtem építkezésen, volt hogy 16 órán keresztül nyomtam, heteken át a végén már alig bírtam menni :D viszont nem értem a végére csak az első résznek, a Frozne thronnak nem.


Ha mondjuk egy nyelvet tanultam volna, már lenn egy nyelvvizsgám..

2010. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hogy-hogy a Frozen throne-nak?

Az nem a sima Warcraft 3 bővítménye? Azzal most végeztem tegnap XD

2010. jún. 8. 15:44
 7/14 anonim ***** válasza:

haverom esete : eredeti szerveren kapott ingyen egy karit ami egy szar és unja.. kezdett egy ujat azt is unja.. tört szerveren élvezte de bannolták XD - tehát abba tudta hagyni


Az én esetem : törtön toltam sok volt a nagyszáju ovis kocka ugyhogy simán leálltam vele mer nem szorakoztat ( és a grafika és ronda )

2010. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
hali én lassan 6 éve WoWozok. 2évig allis voltam utána 1 év szünet utána 4 évig hordás. most már kb 6 hónapja nem jáccok. nem is hiányzik. inkább bulikba járok meg többet lógok haverokkal :D próbáld ki nyugodtan jó kis játék amúgy. (Horde 4ever!)xD
2010. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%

csé! egyébként én is 3 honapja tolom és függö lettem, fél orát jáccotam aztán ennyi!! pedig oltottam hogy mekkora sz.r játék de haverom felrakta a vinyora és kész!!

és van tört szero azért nem kell fizetni faszlowok!!

2010. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tört szeró egy bughalmaz ha meg akarod próbálni élvezni a játékot eredetin told ne törtön ahol semmi se müködik te majomfasz
2010. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!