Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segicség a splinter cell...

Segicség a splinter cell pandorra tomorrowot torrentel leszedtem valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
és az történt.. feljött a játék bejöttek ezek hogy multiplayer mes singleplayer rányomok a single playerre és azt írja please insert the correct cd-rom, select ok and restart application vki tud segiteni???????????????
2010. jún. 5. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére olyan béna vagy, hogy a crack-et már nem szedted le, és kéri a játék CD-t.


"Segicség" inkább a nyelvtan könyvet szedted volna le a polcról!

2010. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

segicség= segítség

Én csak ezt tudtam segíteni. Ne haragudj, de nagyon zavaró. Ilyen hibát ejteni......

2010. jún. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cracket kell hozzá szedned. Azzal, hogy installálod a játékot, csak azt teszed, mintha betennéd a CD-t, telepítenéd, majd CD nélkül indítanád el. Ilyenkor a crack fájlt kell letölteni, ami ezt módosítja, és meggátolja, hogy a gép automatikusan CD futtatást kérjen. Ha megvan a crack fájl (általában valaminév.exe szokott lenni), akkor másold át a játék főkönyvtárába, ahol ugyanazt a fájlt látod, ugyanazzal a névvel (valaminév.exe). Ekkor rákérdez, hogy felül akarod-e írni az eredeti fájlt. Kattints az OK-ra/IGEN-re. Ha kész, kattints kétszer rá, és elindul a játék.
2010. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nah fogalmazok máshogy valaki adna linket hogy hol tok találni crack-et hozzá!!!
2010. jún. 6. 19:29
 5/7 A kérdező kommentje:
+ megvettem ezt és amikor indulna a küldetés akkor hibát észlel és leál na ezzel mit tudok csinálni??
2010. jún. 6. 19:44
 6/7 A kérdező kommentje:
aki tud ide tegyen linket ha tudja hol lehet crack-ot szedni thx ---->>"gyökerek kíméljenek"de it sztem senki nem gyökér
2010. jún. 6. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:

[link] innen letöltöd ( Crack for Version 1.0 ENG )ide klikkelj rá és letölődik


ami benne van fájl azt bemásolod a játék telepítési mappájába .

2010. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!