Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud mondani PC játékoka...

Valaki tud mondani PC játékokat amit torrentel kell letölteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Olyan nincs :D A torrent többnyire illegális. De kb minden játékot le lehet szedni torrentel csak nem KELL! Hanem lehet.
2011. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor tud valaki mondani olyan jó játékokat amit torrentel LEHET leszedni ?:D
2011. aug. 13. 20:41
 3/20 anonim ***** válasza:
minden játékot le lehet szedni torrenttel, de ha érdekel akk isohunt vagy piratebay és ott fent van minden.
2011. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem, ha érdekel, megveszed.
2011. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Isohunt-ról szoktam leszedni a játékokat. Szerintem onnnan érdemes.
2011. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
letöltheted, kipróbálhatod és ha tetszik, VEDD MEG
2011. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

és majd leszedi faszául fut meg minden ---> uninstall és megveszi

nah persze

lehet hogy téged anyucika meg apucika töm pénzel de nem mindenki engedheti meg magának hogy 15ezer forintért játékot vegyen

szóval legyél okos és

NE VEDD MEG

thepiratebay.org

itt télleg minden fent van de küldj üzenetet ha valmit nem találsz :)

2011. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nincs pénzed, nem kell vele játszani.ENNYI. Amúgy meg ez olyan rohadt gyenge kifogás hogy "nincs pénzem". Jajj hagyjukmár.Már szinte minden játék, leszámítva a legújabbakat max. 3-4 ezer forint.Ha ennyire csóró vagy internetet is köttesd ki, az is havi 3 ezer.

Meg mellesleg neked hogy esne, ha készítenél több évig egy játékot, mindent beleadnál, aztán fórumokon meg ilyeneket olvasnál hogy "Nehogy megvedd, töltsd le ingyen".

2011. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

te nekem nem mond meg mire költsem a pénzem.

arra költöm amire akarom... és biztos nem fogom olyanra amit ingyen megkaphatok...de te költsed csak a pénzed... nekem megmarad... és ki a hülye? TE erről én nem akartam meg beszélni de könyörgöm a kérdező nem azt kérdezte mit vegyen meg... azt majd ő eldönti

ennyit erről

2011. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja igaz, bocs, én vagyok a hülye mert legálisan vásárolok,hát te nagyon tuti vagy, hogy letöltöd.Szerintem lopj mást is, menj be a boltba, hozz ki pár szalámit. Minek vennéd meg ha ingyen is a tiéd lehet? Na ennyit erről.
2011. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!