Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud mondani PC játékoka...

Valaki tud mondani PC játékokat amit torrentel kell letölteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 20:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

most flasheltem ki az xboxom mit szólsz hozzá? :DD

MÁR csak röhögni tudok rajtad xD sajnos szánalmas vagy... ilyenek mennek tönkre az életben

2011. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg te vagy irdatlan szánalmas de magán vélemény :P töltsed 1000-el a játékokat, hajrá :) Tuti sokra viszed :D
2011. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat :) Én nem megvenni akartam hanem LETÖTLENI. Hogy került ide szóba a megvásárlás ?xD Nah,ennyi,én nem a megvásárlásról beszéltem...-.-" LETÖLTÉS-röl...
2011. aug. 15. 09:17
 14/20 anonim ***** válasza:

ha letöltöd vagy megvásárlod meglesz a játék nem?

így került ide a vásárlás, hogy az nem illegális, kedves debill kérdező

ráadásul a multi is működik, lesz egy fain kis kézikönyved,

és támogatod a fejlesztőket

2011. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De én a letöltésröl kérdeztem,nem a megvásárlásról-.-"
2011. aug. 15. 11:21
 16/20 anonim ***** válasza:
de én meg azt mondom jobban jársz ha megveszed
2011. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
remélem mindenki igy gondolkozik hogy minek vegye meg, ha ingyé az övé, és akkor majd szépen nem lesz egy kiasbzott játék sem amit kiadnak pc r, hülyék
2011. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

akik megengedhetik maguknak azok megveszik.... akik nem de mégis szeretnének játszani vele az letölti... ENNYI

és ne jöjjetek azzal hogy ha nincs pénz nem kell játszani... ezt mindenkinek saját magának van joga eldönteni :)

2011. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Figyelj, ha nincs pénzed, nem kell vele játszani.ENNYI. Amúgy meg ez olyan rohadt gyenge kifogás hogy "nincs pénzem". Jajj hagyjukmár.Már szinte minden játék, leszámítva a legújabbakat max. 3-4 ezer forint.Ha ennyire csóró vagy internetet is köttesd ki, az is havi 3 ezer.

Meg mellesleg neked hogy esne, ha készítenél több évig egy játékot, mindent beleadnál, aztán fórumokon meg ilyeneket olvasnál hogy "Nehogy megvedd, töltsd le ingyen"."

már leírták előttem

2011. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Elöször is én nem megvenni fogom,hanem letölteni,ha érdekel engem a megvevés akk arról kérdeztem volna nem ? Ha akarom megveszem,ha nem nem .... -.-" Am igaz hogy ha ingyen megkaphatom akk mért fizessek érte? Lehet hogy kapok hozzá kézikönyvet,de az engem nem érdekel... Majd ha úgy megtetszik a játék akk megveszem ...
2011. aug. 17. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!