Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajánlani ilyen játékot?

Bollocks kérdése:

Tudtok ajánlani ilyen játékot?

Figyelt kérdés
Autista sógorom 18. születésnapjára 18+ -os PC játékra vágyik, de a helyzetéből adódóan lehetőség szerint kerülni akarjuk a véres/szexuális töltetű játékokat. Tudom, hogy ezzel a 18+ játékoka 99%-át ki is lőttem, ezért is kérdezek itt, hátha van valakinek valami ötlete. Köszi szépen!

2018. jan. 1. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A játék azért pegi 18+, mert van benne szex vagy véres gyilkolás, ezzel a feltétellel nem 99%-ot lőttél ki, hanem 100%-ot.
2018. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem iylet nem kapsz. Hirtelen amikre gondoltam egyik vagy másik biztosan van.
2018. jan. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvileg a szerencsejáték és a nyelvezet miatt is kaphat 18-as besorolást, abban bízom, hogy ilyet tudtok ajánlani.
2018. jan. 2. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

A káromkodás minden esetben max 16-ig megy fel.

[link]

The adult classification is applied when the level of violence reaches a stage where it becomes a depiction of gross violence and/or includes elements of specific types of violence. Gross violence is the most difficult to define since it can be very subjective in many cases, but in general terms it can be classed as the depictions of violence that would make the viewer feel a sense of revulsion.


Magyarán a brutális erőszak kerül ide, pl csonkítod az ellenfeled, vagy horrorjátékban darabokra tépnek téged vagy te másokat stb.

2018. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.
2018. jan. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!