Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felnőtteknek izgalmas, gondolk...

Felnőtteknek izgalmas, gondolkodó játékot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Anyukámékkal össze szoktunk ülni társasozni és gondoltam karácsonyi ajándéknak egy új társas jó lenne. Általában rizikót játszunk, valami hasonló stratégiai játékot szeretnék. Ki az úr a tengerent is próbáltuk de az annyira nem tetszett. Itt többen láttam hogy az Arkham horrort írták, ötletnek jó de annyira nem tetszik .
2017. nov. 5. 14:57
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Scythe vagy Twilight Imperium.
2017. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Puerto Rico
2017. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek jó ötletek. Esetleg valaki a hét csoda nevű társast ismeri? Az is megtetszett. Ha van még ötletetek szívesen várom 😊
2017. nov. 5. 16:13
 4/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Szerintem nézz szét pld itt:

[link]


Van még jó pár kimondottan társas játékokkal foglalkozó bolt.

Mi eldritch horrort játszunk leginkább, marhára nem könnyű viszont ami nekem pld tetszik benne hogy irtózatosan a csapatmunkára épít szóval nem egymás ellen hanem csapatban a játék ellen játszotok.

2017. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!