Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steam-en megvásárolt, majd...

A Steam-en megvásárolt, majd letöltött játékokat le lehet tölteni újra, ha új gépet veszek később?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Nem, mivel ez józanul végiggondolva totálisan nem volna fogyasztóvédelmi kategória, amiért úgy megbäsznák a valve-ot, hogy soha többé nem áll fel belőle.
2017. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval, ha egy új gépre akarom a már megvett játékokat, akkor meg kel venni még egyszer?
2017. dec. 28. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogy kell megvenni, egy életre az accountodon marad :) csak ne felejsd el a felhasználódat
2017. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer megveszed, az már a tiéd marad, csak a Steam felhasználód számít. Akár több gépen is tudod játszani azokat a játékokat, csak nem egy időben.
2017. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg lesz mindig, csak a fiókod ne hagyd el, pl a telefonos védelmes cucc egész jó, nekem belopták egyszer az accountom de sikerült visszaszerezni a support által

lényeg a lényeg - vigyázz a fiókodra ha van benne pénz

2017. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, hogy fordulhat meg ilyen az ember fejében... Steamen ugyanannyiba kerülnek a játékok mint dobozos formában, vagy még drágábbak is. Gondolod ha a dobozost megtarthatod az ugyanannyiba kerülő steames változatot újra és újra meg kell venned 18-20 ezer Ft-ért?
2017. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy most jöttem konzolról, ahol eddig sem store-ban vettem játékot, hanem csak dobozosan, tehát elég newbie vagyok ehhez.
2018. jan. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!